Ako vybrať outdoorovú kameru Nilox

Ako vybrať outdoorovú kameru Nilox

Spoločne s rastom obľuby outdoor kamier sa trh pomaly zapĺňa rozmanitými prístroji. Ako si ale vybrať v takto širokej ponuke? V dnešnom sprievodcovi sa bližšie pozrieme na ponuku talianskeho výrobcu Nilox, ktorého sortiment akčných kamier je skutočne úctyhodný a pokryje rozmanité spektrum potrieb ako amatérov, tak aj nefalšovaných profesionálov.
Nilox mini fPre výletníkov
Ak chcete lacnú a praktickú akčnú kameru, ktorá vám pomôže zachytiť momenty z výletu a zároveň sa nebojí drobného "ošpliechania", ideálnou voľbou pre Vás je Nilox Mini-F alebo jej variant s podporou bezdrôtového pripojenia Nilox Mini-F WIFI. Tieto prístroje ponúka v danej cenovej kategórii veľmi ojedinelé full HD rozlíšenie. Môžete sa tu tak tešiť na video v kvalite 1080p alebo 720p pri 60 fps. A to všetko pri snímacom uhle 120 °. Zhotovené fotografie majú veľmi slušné rozlíšenie 8, resp. 12 Mpix. A Mini-F navyše disponuje až osemnásobným digitálnym zoomom. Tieto úctyhodné obrazové schopnosti potom dopĺňa vodotesným puzdrom do desiatich metrov, integrovaným displejom alebo diaľkovým ovládaním. To všetko predurčuje Nilox F-Mini ako ideálneho parťáka pre výlety a dovolenky. Za danú cenu nemôžete siahnuť vedľa.

Pre hračičky
Pre náročnejších užívateľov a tých, ktorí radi využijú akčnú kameru na Nilox F-60viac účelov - Nilox F-60 pridáva niekoľko vychytávok. Tie toto zariadenie posúvajú v užitočnosti o niekoľko tried vyššie. Čo dostanete za viac peňazí? Samozrejme viac zábavy, ako je napríklad širší uhol záberu, kompaktnejšie rozmery, väčšiu odolnosť alebo odnímateľný displej (kamera potom vydrží dlhšie). Vďaka poslednému menovanému je potom možné pripojiť aj rezervný akumulátor. Túto outdoorovú kameru navyše využijete aj v aute - vďaka funkcii „čierna skrinka“, kedy prístroj neustále nahráva cez staré zábery, a vy sa už nemusíte báť prípadných poistných udalostí. Pre umelecky založené povahy sa potom ponúka možnosť zachytávania dlhých časových úsekov prostredníctvom módu Time lapse.

Pre profesionálov
Ak chcete to najlepšie, potrpíte si na bezprecedentnú kvalitu obrazu a máte nároky na odolnosť materiálu, ideálnou voľbou pre vás bude Nilox F-60 EVO. Tento nefalšovaný kráľ medzi akčnými kamerami ponúka ultra širokouhlý objektív podporujúci snímanie až v uhle 170 °, obraz v kvalite 1080p pri 60 fps, novú generáciu Exmor CMOS čipu s dvojnásobnou citlivosťou alebo vychytané WIFI ovládanie prostredníctvom smartphone aplikácie. Túto outdoorovú kameru sa zároveň nemusíte báť vziať do tých skutočne najextrémnejších podmienok. Výrobca totiž deklaruje výdrž vodotesného puzdra až do stometrovej hĺbky

Neprehliadnite:
Pravidelné fitness alebo 13 tipov ako neskončiť po týždni s posilňovňou
Nilox F-60 Evo


Chcete vedieť viac o outdoorových kamerách a o tom, čo všetko s nimi môžete podnikať a zažiť? Stiahnite si náš e-book plný zaujímavých článkov!
comments powered by Disqus