Štyri novinky v našom e-shope pre športových nadšencov

Štyri novinky v našom e-shope pre športových nadšencov

Patríte medzi milovníkov aktívnej zábavy? Razíte heslo: „Športom ku zdraviu?“ Alebo jednoducho milujete najrôznejšie druhy športových aktivít, vďaka ktorým zabúdate na problémy a stres každodenného života? Potom Vás určite oslovia naše štyri novinky, ktoré sme pre Vás zaradili do obsiahleho sortimentu e-shopu www.vzdy.sk. Aké vychytávky môžu spríjemniť Váš deň? To prezradíme o niekoľko riadkov nižšie.
TomTom CardioNovinka č. 1: Hodinky s monitorom tepu TomTom Runner Cardio
     Správna tepová frekvencia je jedným z najdôležitejších ukazovateľov, ktoré by sme mali sledovať pri akejkoľvek pohybovej aktivite. Zvlášť vtedy, pokiaľ sa snažíme zbaviť nejakého kilečka naviac. Telo totiž spaľuje tuky iba pri určitej tepovej frekvencii, ktorú je ale pomerne komplikované merať a sledovať svojpomocne. Z tohto dôvodu sa Vám môže hodiť náš praktický pomocník, ktorým sú štýlové hodinky TomTom Runner Cardio so zabudovaným monitorom tepovej frekvencie. Už žiadny hrudný pás a žiadne komplikované počítanie! Informácie o tepovej aktivite, spálených kalóriách ubehnutých kilometroch, ale aj o prekonávaní a plnení cieľov vidíte na extra veľkom displeji, ktorý je súčasťou tohto inovatívneho výrobku. Štýlové hodinky s mnohými funkciami zakúpite v niekoľkých farebných kombináciách za cenu 269 €.

JBL J46BTNovinka č. 2: stereo bezdrôtové slúchadlá JBL J46BT Bluetooth
     Konečne kvalitné, ľahké a bezdrôtové slúchadlá s funkciou Bluetooth 4.0 na našom trhu! Zabudnite na každodenné martýrium pri rozmotávaní slúchadiel od telefónu, nenechajte sa pri športe alebo akejkoľvek inej aktivite obmedzovať dĺžkou slúchadiel alebo ich večným vypadávaním. Radšej vsaďte na spojenie silnej značky, ktorá je synonymum dokonalého zvuku, moderných technológií a jedinečných funkcií. Tieto slúchadlá skrátka musíte mať! Vychytaného stereo spoločníka na cesty, predávaného v bielo oranžovej kombinácii môžete mať už za 99 €.
Kostka Duncho
Novinka č. 3: Kostka kolobežka pro Vás i Vašeho psieho miláčika
     Spojte príjemné s užitočným a venčite svojho štvornohého miláčika netradične. Vďaka tejto inovatívnej kolobežke, ktorá disponuje nábojmi na priemyselných ložiskách s vyššími rozetami, ktoré perfektne odolávajú bočným dynamickým silám, bude každodenné venčenie príjemnou zábavou. Riadidlá sú odľahčené pre ešte jednoduchšiu manipuláciu a zmeny smeru. Súčasťou tejto kolobežky sú taktiež dvojkomorové ráfiky, špeciálne vyvinuté pre kolobeh, a gélové gripy. KNilox Mini Folobežka vyniká svojou stabilitou, rovnako ako bezpečnosťou pre jazdca a jeho štvornohého spoločníka. Kvalitné brzdy sú samozrejme súčasťou.

Novinka č. 4: outdoorové kamery Nilox Mini F a Mini F WIFI
     Tieto nové outdoorové kamery boria všetky doterajšie mýty a prekonávajú nastavené hranice! Za neuveriteľnú cenu, ktorá je iba 129€, dostanete kamerku, ktorá bude doslova "našliapaná" najrôznejším funkciami. Tieto Full HD kamery sa vyznačujú ľahkosťou, kompaktnosťou a malými rozmermi, rovnako ako diaľkovým ovládačom a 4G microSD kartou v balení. Po pripojení k televízii alebo počítaču si môžete užívať kvalitné Full HD záznamy, s ktorým je možné následne ďalej pracovať. Ak chcete naozaj profesionálny prístroj a rozhodnete sa obetovať ešte pár € navyše, vyjde Vás táto kamera Nilox Mini F Wi-Fi na 169 € a potom môžete vďaka nej zdieľať svoje zážitky s priateľmi po celom svete prostredníctvom Wi-Fi, takmer okamžite po zhotovení Vašich snímok.

Neprehliadnite:
Najťažší atletický pretek sveta v behu do schodov
Zapáčila sa Vám niektorá z noviniek, ktoré sme pre Vás zaradili do nášho sortimentu?
Podeľte sa s nami o svoje dojmy a zážitky!
comments powered by Disqus