TomTom Golfer: už aj golfisti majú svoje inteligentné hodinky

TomTom Golfer: už aj golfisti majú svoje inteligentné hodinky

TomTom uvádza na trh nové športové hodinky TomTom Golfer určené pre golfistov. Vďaka integorvanému GPS, hodinky presne viedia kde sa hráč nachádza, jednoduchá grafika potom ukazuje ihrisko vrátane vzdialenosti k prekážkam a layupom, krátky pohľad na zápästie poradí s najlepším priblížením ku greenu. Tieto informácie sú dostupné pre 34.000 golfových ihrísk po celom svete, aktualizujú sa prostredníctvom aplikácie pre telefóny. S telefónom teda spolupracovať vie, inteligentné sú však iným spôsobom ako napríklad hodinky platformy Android Wear - nezobrazí notifikácie, správy, hovory a pod.
"Komplexný prehľad o tom, čo golfistov na ihrisku čaká, im pomáha zlepšovať skóre", hovorí Senior Trade Marketing Manager CZ & SK spoločnosti TomTom. "TomTom Golfer ukazuje podstatné údaje veľmi prehľadne, golfistom stačí pozrieť na displej a môžu sa lepšie rozhodnúť, čo vedie ku zlepšeniu ich hry."

Načítavam video ...

TomTom Golfer bol navrhnutý pre pohodlie golfisto a chváli sa svojou ľahkosťou a slim dizajnom. Využíva technológiu GPS k automatickému rozpoznaniu blízkych golfových ihrísk i k vyhľadávaniu ďalšej jamky. Golfista si s jeho pomocou rovnako môže udržiavať prehľad o svojom skóre, vzdialenosti a čase hry.

TomTom Golfer je možné už od dnes predobjednávať za 259€.
comments powered by Disqus