Skúste zničiť!!!

Skúste zničiť!!!

Dovoľte nám predstaviť Vám naozaj univerzálny darček. Verne Vám bude slúžiť nech s ním zaobchádzate akokoľvek. O čom vravíme? Predsa o nezničiteľných svietidlách značky Varta. Aj samotný výrobca je o nezničiteľnosti presvedčený a preto na túto radu svietidiel ponúka až 3-ročnú záruku. Svietidlo môžete použiť okrem primárneho účelu (svietenie), napr. ako príručné kladivo, keď ho v domácnosti neviete nájsť, alebo na dovolenke pod stanom aby ste mali ako upevniť kolíky ku stanu. Na nasledujúcich videách sa presvedčte o nezničiteľnosti týchto svietidiel.
Súťaž pre Vás: Boli ste na dovolenke, alebo v neobvyklej situácií kde Vám poslúžilo svietidlo z edície Indestructible? Zašlite nám popis + fotografie alebo video a raz za ½ roka vyhodnotíme vaše zaslané podklady a vyžrebujeme výhercu ktorý získa na obdobie ½ roka batérie do svojho svietidla. Fotografie a videá budú priebežne uverejňované na našom facebook profile. Počet hlasov tiež zaváži.
Varta indestructible akvarium
Záruka nezničiteľnosti: Aby ste sa sami presvedčili o nezničiteľnosti svietidiel, tak Vám ponúkame výzvu. Zničte svietidlo VARTA! Zničenie svietidla by malo priebehať tak, aby ste ho znefunkčnili bežnými prostriedkami. Žiadna kyselina sírová alebo vysokotlakový lis a iné prostriedky určené na priamu deštrukcu. Inšpiráciu si môžete zobrať z nasledujúcich videí. Keď zničíte svietidlo, dostanete od nás ďalšie aby ste vo svojich pokusoch mohli pokračovať. Dva príbuzné popr. identické postupy neakceptujeme, len prvý pri ktorom bolo zničené svietidlo. Na to aby ste dostali náhradné svietidlo, je potrebné doložiť popis priebehu + foto (video) dokumentáciu. Tak, kto nám prvý zašle zničené svietidlo zo série Indestructible? Oceníme aj najlepšiu originalitu. Takisto Vaše pokusy budú zverejňované na našom facebook profile. Top výhercu následne dobre oceníme.

Čo považujeme za nefunkčné: Svietidlo ste zničili tak, že ani po výmene batérií a žiaroviek je naďalej nefunkčné, popr. je extrémne zničené, že batérie nejdú vložiť. Neakceptujeme odletovanie samotných kontaktov vo vnútri. Poškodenie musí byť evidentne vonkajšieho charakteru

Typy na ničenie svietidiel:
- Pripevnite za auto svietidlo a ťahajte po zemi aj niekoľko kilometrov
- Urobte osvetlenie svojim akvárijným rybičkám
- Zhadzujte z extrémnych výšok
- Hádžte svietidlo o ľubovolné predmety (steny, chodník,...)
- Prejdite svojim automobilom
- Skúste svietidlo upiecť v rúre alebo ugrilovať (ale asi bez batérií :) )
- .... je to na vás

Neprehliadnite:
Perfektne vidím aj v noci...

Načítavam video ...


Načítavam video ...


Načítavam video ...
comments powered by Disqus