Nasledujte s TomTom na Valentína hlas svojich snov

      Praha, 26. januára 2009 - "Dorazil si do cieľa...," šepká hlas vášho miláčika potom, čo ste prešli poslednou zátačkou svojej cesty. "Vďaka! Bez teba by som to nezvládol." Toto už nie je len predstava!
     Navigácia TomTom je perfektným darčekom, ktorý vašej milovanej osobe umožní hodiť každodenné obavy z blúdenia či uviaznutia na ceste, rovnako tak ako starosti o čase príchodu za hlavu. TomTom má širokú ponuku navigačných produktov, ktorá sa prispôsobí každej peňaženke. A špeciálne na tohtoročného Valentína je tu možnosť vytvoriť si za malú chvíľku v navigácií hlas toho, koho máte rád.
Vďaka funkcií pre nahrávanie hlasu, ktorá je dostupná u modelov TomTom GO 930, TomTom GO 730 a TomTom GO 630, vás budú sprevádzať na cestách hlasy vašich najmilších. Okrem toho si šoféri môžu na svoje zariadenie TomTom stiahnúč množstvo atraktívnych hlasov, vrátane tých od Brada a Kylie*, cez TomTom HOME, bezplatného software TomTom. Dajte spolu s darčekom svojmu milovanému to, čo bude rád počúvať celý deň.

Valentine Girl     Nahrávanie vlastného hlasu TomTom GO930, TomTom GO730 a TomTom GO630 ponúkajú jedinečnú funkciu pre nahrávanie hlasov. A práve teraz, keď Valentín klope na dvere, môžete vďaka tejto funkcii ukázať svojmu miláčikovi, ako veľmi vám na ňom záleži. Plne personalizované zariadenie TomTom vytvoríte len za 15 minút nahovorením 56 slov a fráz. A nemusíte byť zrovna inžinier! Stačí nasledovať štyri nižšie uvedené kroky a máte "osobný" darček pripravený prepkvapiť vášho miláčika:

     1. Zvoľte na svojom prístroji možnosť "Zmeniť predvoľby"
     2. Na ďalšej obrazovke zvoľte možnosť "Predvoľby hlasu" a potom "Nahrať hlas"
     3. Vykonajte inštrukcie pre nahranie svojho hlasu
     4. Vráťte zariadenie späť do krabice a zabaľte ho ako darček!

Známe hlasy a ich imitácie
     Na deň zamilovaných sa postarajte o to, aby Váš hlas vašich snov zbavil všetkého stresu pri hľadaní cesty na valentýnske rande pri večeri! Zmyselné hlasy Brada a Kylie*, vtipný hlas Johna Cleesa či sexy Kim Cattralovej (Sex v meste) je jednoché stiahnúť do ktoréhokoľvek zariadenia TomTom cez TomTom HOME. Okrem nich je k dispozícií i veľa lokálnych hlasov, vytvorených užívateľmi.

K nastaveniu vášho obľúbeného hlasu prosím vykonajte nasledujúce inštrukcie
     1. Pripojte svoje zariadenie TomTom (TomTom GO/XL/ONE/RIDER) k počítaču
     2. Nainštalujte si bezplatný, ľahko použiteľný software TomTom HOME
     3. Akonáhle je program nainštalovaný, nechajte ho vyhľadať váš obľúbený hlas
     4. Stiahnite si hlas a vydajte sa na cestu

     Pre tých, ktorí chcú všetko: rada TomTom GO x30 - Najvyššia navigačná rada zahrňujúca inteligentnú trasovaciu technológiu TomTom IQ Routes™ rovnako ako funkciu Advanced Lane Guidance, ktorá Vám pomôže pri navádzaní v jazdných pruhoch. Rada TomTom GO ma navyše prvotriedny vzhľad a veľmi kvalitné prevedenie, rozšírené mapové pokrytie a prichádza s najnovšými predinštalovanými navigačnými funkciami

     Pre nováčika: TomTom ONE - dostane vás z bodu A do bodu B bez zbytočného stresu. Okamžite pripravená k použitiu hneď potom, čo ju vyberiete z krabice. Obsahuje kompletné Help Me menu, je malá, ľahká a dodáva sa s inovatívnym držiakom TomTom EasyPort® pre jednoduché upevnenie i prenášanie vo vačku alebo batohu. Obsahuje regionálne i európske mapy.

     Pre tých, kto si potrpí na veľkosť: TomTom XL - jednoduché ovládanie, prenosný a kompaktný, sa s rovnako pohodlným držiakom EasyPort® aký má TomTom ONE, navyše disponuje väčším displejom pre rýchle a efektívne plánovanie. Obsahuje regionálne a európske mapy.

     Pre outdoorové využitie: TomTom RIDER - motorkári si zamilujú TomTom RIDER, ktorý im dá slobodu pri cestách naprieč Európou - o samote alebo s partnerom. Je úplne vodotesný a dodáva sa s náhlavnou súpravou Bluetooth®, aby bolo vždy pod helmou počuť inštrukcie.