Hrdinovia každej párty

Hrdinovia každej párty

      Ticho je tým posledným spoločníkom, ktorý by mal prísť na letnú párty. Hrdinom večierka sa stane ten, kto ho zničí a rozozvučí okolie dokonalou hrou tónov. Hudba odteraz nepozná hranice, môže vás sprevádzať na záhradnej grilovačke, na plážovej párty, na chate s priateľmi alebo na pikniku. V tomto boji s tichom vám pomôžu dokovacie stanice.
     Ak máte vo svojom prehrávači stovky skladieb, nenechávajte si ich pre seba so slúchadlami v ušiach, ale podeľte sa o všetky tóny s priateľmi a postarajte sa o zábavu, za ktorú si vyslúžite uznanie. Každej párty dodajú potrebné decibely dokovacie stanice, do ktorých len zasuniete váš pre hrávač a výkonné zariadenia rozbehnú večierok všade, kde práve potrebujete. Nezáleží, či ste na chate, na záhrade alebo na pláži.
JBL a Harman/Kardon
     O špičkový zvuk a kvalitnú reprodukciu sa postará kolekcia dokovacích staníc JBL a Harman/Kardon pre iPhone, iPad a iPod. Vďaka týmto zosilňovačom budú vašu hudbu počuť všetci na párty. Skvelé technológie zaručujú čistý zvuk.

     Buďte tým hrdinom, ktorý zachráni večierok a ktorého budú všetci obdivovať, že prišiel s takým skvelým nápadom. Nesmie chýbať ani štýl, pretože práve ten vás charakterizuje. Vyberte si luxusnú dokovaciu stanicu, ktorá zaujme nielen uši, ale aj oči. Vďaka sexi dizajnu sa tieto zariadenia stanú najpríťažlivejším a najatraktívnejším hosťom večierka. Niektoré modely ponúkajú biele aj čierne vyhotovenie a je len na vás, s ktorou farbou sa viac stotožníte a ktorá sa k vám viac hodí. Aj na veľkej obrazovke Dokovacie stanice sú ideálnym spoločníkom nielen na párty, kde potrebujete rozvíriť zábavu v rytme obľúbenej hudby, ale aj počas pokojných večerov. V akejkoľvek hotelovej izbe s televízorom si môžete pozrieť film alebo poprezerať fotografie na veľkej obrazovke. Mnohé z dokovacích staníc totiž ponúkajú možnosť pripojenia k TV.

JBL Personal Audio
     Prečo by ste film pozerali na iPade, keď si ho môžete dopriať v plnom luxuse na veľkej obrazovke, s čistým obrazom a zvukom. Latku nastavíte ešte vyššie s takým zariadením, ktoré okrem iOS zariadení môžete spárovať prostredníctvom Bluetooth s počítačom a využiť tak špičkové reproduktory na počúvanie hudby z vášho harddisku. S dokovacou stanicou však musíte byť neustále v strehu. Ak sa na jednej párty stretne viac majiteľov prehrávačov, môže sa ľahko stať, že nastane boj o toto zariadenie. Každý bude predsa chcieť počuť svoju obľúbenú hudbu v tak čistom a širokospektrálnom zvuku. Vyhrá však ten, ktorý s dokovacou stanicou príde.

Neprehliadnite:
Vychutnajte si kvalitnú hudbu
Zdroj: časopis GOLDMAN
comments powered by Disqus