Zvukový zážitok bez limitov

Zvukový zážitok bez limitov

     Kvalitný obraz bez adekvátneho zvuku vám prinesie len polovičný zážitok zo sledovania filmov. Čo však robiť v prípade, keď vám dispozičné riešenie neumožní siahnuť po klasickom domácom kine?

Upozornenie: neprehliadnite informáciu na konci článku...
V bežnej obývacej izbe len výnimočne narazíte na problém s umiestnením systému domáceho kina. Pokiaľ sa však neuspokojíte s priemerom a v krvi vám prúdi estetické cítenie, tak vás pravdepodobne pri pomyslení na systém domáceho kina obleje studený pot kvôli nepríjemnej spleti rôznych káblov a množstvu reproduktorov. Nájsť elegantné riešenie však nie je práve jednoduché a aj keď je tu ponuka skutočne široká, tak na ten svoj vysnívaný model nenarazíte okamžite. Spoločnosť Harman/Kardon prichádza so zaujímavým riešením, vďaka čomu vám odpadnú starosti s umiestňovaním nepoddajných káblov a ušetrení budete aj od zbytočného množstva reproduktorov. Harman/Kardon SB 15 predstavuje špičkový 2.1 kanálový zvukový systém, ktorý však nie je zaujímavý len po stránke svojej konštrukcie, ale aj po stránke kvality reprodukcie zvuku. Už samotné rozmery balenia totiž dávajú tušiť, že sa nejedná o priemerné riešenie a vyššia hmotnosť vás v tom ešte viac utvrdí.
Harman Kardon SB15

Hlavnú jednotku môžete pripojiť k vášmu televízoru, Blu-ray prehrávaču, alebo napríklad aj k hernej konzole vďaka prítomnosti analógového a aj digitálneho vstupu.


     Základom je tu masívny subwoofer, ktorý stojí za skutočne hutným zvukom, plným dynamických basov pre čo najlepšie podanie akčných filmov, či tanečnej hudby. Na ňom sa nachádza niekoľko základných ovládacích prvkov určených na nastavenie jeho hlasitosti, úpravy fázy, či na výber jedného zo štyroch komunikačných kanálov. Subwoofer totiž nie je k hlavnej zvukovej jednotke pripojený káblom, ale využíva bezdrôtovú technológiu. Vďaka tomu ho môžete umiestniť prakticky kdekoľvek vo vašej izbe a nie ste nijak limitovaní obmedzeným dosahom káblov. Špičkovo sú tu vyriešené aj dvojpásmové satelitné reproduktory s výkonom 2× 25 W, ktoré sú integrované do jediného pomerne širokého soundbaru. Ten sa skvelo hodí pod prakticky akýkoľvek LCD alebo PDP televízor a vďaka svojmu univerzálnemu (avšak skutočne podarenému) dizajnu skvelo zapadne do prakticky akejkoľvek izby. V základnom balení sa nachádzajú aj držiaky na stenu, takže s umiestnením nebude mať nikto problémy. Hlavnú jednotku môžete pripojiť k vášmu televízoru, Blu-ray prehrávaču, alebo napríklad aj k hernej konzole vďaka prítomnosti analógového a aj digitálneho vstupu.

     Spoločnosť Harman/Kardon nás tak nesklamala ani v tomto prípade a prináša extrémne zaujímavé riešenie, ktorým dokáže osloviť širokú skupinu potenciálnych záujemcov. Nájdeme tu nielen už tradične vysokú kvalitu prevedenia, ale aj špičkový zvuk schopný potešiť nielen ucho milovníka akčných filmov, ale aj náročného hudobného poslucháča. Výsledný zvuk nič nestráca ani napriek použitiu konštrukcie jedného soundbaru a dokáže predviesť nielen ukážkové stereo, ale aj realistický priestorový efekt vďaka technológii 3D Virtual Speaker.

Kompaktnosť, Dynamika
- Už žiadne problémy s umiestnením množstva reproduktorov – vďaka systému jedného zvukového panela dosiahnete špičkovú reprodukciu pri kompaktnom riešení.
- Máte vysoké požiadavky na dynamiku zvuku? 100 W subwoofer má dostatok sily nielen na poriadnu dávku tanečnej hudby, ale aj na tie najdivokejšie akčné filmy.

Jedinečná možnosť kúpy:
     Daný recenzovaný produkt, si môžete momentálne zakúpiť so zľavou -10%. Je síce rozbalený, ale vôbec nepoškodený a poskytujeme naň plnú záruku. Stačí len zavolať na tel. číslo: +421 /917/ 660 604, alebo si ihneď objednať cez náš eshop a do objednávky uviesť TESTOVANY KUS 


Zdroj: eSCAPE špeciál časopisu PCSPACE, www.pcspace.sk

Casopis eSCAPE
comments powered by Disqus