AVR príjímače Harman/Kardon už s 3D obrazom a HDMI v1.4

AVR príjímače Harman/Kardon už s 3D obrazom a HDMI v1.4

     Harman/Kardon je spoločnosťou, ktorá myslí dopredu a jednou z jej výhod je možnosť aktualizácie softwaru v ich zariadeniach. Preto Harman/Kardon na svojich AVR umožňuje aktualizáciu softwaru, keď sú zistené problémy alebo dostupné nové technológie. Vďaka tejto vlastnosti je možné prostredníctvom novej aktualizaice, ktorú vydal Harman/Kardon 19.8.2010 spracovania 3D obrazu cez HDMI 1.4 v receiveroch AVR360/460, i keď v základe to nebolo možné. Uvedená aktualizácia umožní plnú kompatibilitu so všetkými 3D formátmi z Blu-ray prehrávačov, satelitu alebo káblových služieb. A čo je najlepšie na tom, táto aktualizácia je dostupná úplne bezplatne nižšie bez ohľadu na dátum nákupu. Čítajte pozorne pokyny k aktualizácii.
AKTUALIZÁCIA PRODUKTU AVR360 a AVR460
Verzia: AFW v1.6.1.1
Dátum vydania: 8/19/2010

HARMAN KARDON AVR360/460 AKTUALIZÁCIA SOFTWÉRU
     Táto Harman/Kardon® softwarová aktualizácia zlepší výkon Vášho AVR360/460 aktualizáciou jeho interného operačného systému. Na rozdiel od množstva spotrebných výrobkov, ktoré sú konštruované s „pevnou“ pamäťou, Váš AVR360/460 je vybavený „flash“ pamäťou, ktorá umožňuje aktualizovať údaje  prostredníctvom USB vstupu na prednom panely receiveru.

NA ČO TÁTO AKTUALIZÁCIA SLÚŽI
     Tento nový software upravuje HDMI Vášho receiveru na HDMI 1.4a s 3D. Okrem toho zdokonaľuje HDMI výkon a zahrnuje všetky výhody predošlých softwarových aktualizácii pre AVR360/460.

URČENIE AKTUALIZÁCIE
Dôležité upozornenie:
     Harman/Kardon vyvinul tento software špeciálne pre použitie s receivermi  Harman/Kardon AVR 3600, AVR 2600, AVR 360 a AVR 460. Použitie s hocijakým iným modelom, alebo značkou môže mať za následok poškodenie výrobku. NEPOUŽÍVEJTE TENTO SOFTWARE SO ŽIADNÝMI INÝMI VÝROBKAMI.

Verzia tejto aktualizácie:
AFW v1.6.1.1
USB Verzia
17-03-2009 02
DSP VERZIA
1.1.1

Predtým, ako nahráte tento software, skontrolujte aktuálnu verziu software vo Vašom receiveri:
1. Zapnite Váš receiver a stlačte tlačidlo AVR na prednom panelu.
2. Stlačte 1-2-3-0-OK na diaľkovom ovládaní. Na displeji Vášho receiveru sa zobrazí používaná verzia softwaru.
3. Pokiaľ sa v hornom rade displeja zobrazí AFW v1.6.1.1, je už táto verzia  softwaru v receiveri nainštalovaná a nie je nutné túto aktualizáciu použiť.
4. Ak sa zobrazí sa v hornom riadku displeja receiveru hocičo iné ako AFW v1.6.1.1, nie je táto aktualizácia v receiveri nainštalovaná a mali by ste tento software do receiveru nainštalovať.

SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
     Pre inštaláciu  aktualizácie budete potrebovať USB flash disk aspoň s 400MB kapacitou. Odporúčame,  aby na tomto disku neboli uložené iné súbory, pokiaľ už disk iné súbory obsahuje, skontrolujte, či žiadny z nich nemá  koncovku “.bin“ na posledných troch miestach názvu súboru.  Akýkoľvek takýto súbor musí byť z disku vymazaný, alebo uložený v oddelenom adresári na disku. Prítomnosť akýchkoľvek iných súborov s koncovkou ".bin" v hlavnom adresári pamäťového disku môže spôsobiť zlyhanie procesu aktualizácie a pravdepodobne spôsobí poškodenie Vášho receiveru, na ktorý nebude môcť byť uplatnená záruka.

DOWNLOAD FIRMWARE
comments powered by Disqus