Firmware aktualizácia pre AVR 255 a 355

Firmware aktualizácia pre AVR 255 a 355

      Tento softwarový balík obsahuje všetky predchádzajúce vylepšenia, priadané vlastnosti a opravy chýb (viď. ďalej), navyše k nasledujúcim hlavným titulom
- Problémy, keď je použité DVI k pripojeniu AVR k ďalšiemu zdroju videa a výstup je limitovaný na 480p boli opravené. Akékoľvek DVI pripojenie teraz umožňuje plný rozsah dostupných video výstupov, zobrazenie a programových materiálov.

Navyše k hlavnému vylepšeniu celkových operácií Vášho AVR, sú súčasťou tohto upgrade nasledujúce špecifické vylepšenia:

- AVR bude teraz zobrazovať "bielejšiu, ako bielu" a "čiernejšiu, ako čiernu" vždy, kde to bude možné. Upozorňujeme, že nie všetky video displeje sú kompatibilné s týmito signálmi a video informácia môže byť zobrazená len vtedy, ak zdroj videa tak i displej sú schopný jeho zobrazenia.

- Občasné zamrznutie zobrazenia, alebo strata videa pri prepínaní z analógového videa na HDMI video, alebo medzi AM/FM a XM rádiom boli odstránené.

- Korekcia chvenia obrazu.

- Spracovanie Dolby Pro Logic IIx je teraz umožnené pre 7.1 systémy, keď je vstupným zdrojom "DTS-ES-Discrete".

- Zlepšená schopnosť prechádzania pri pripojení iPodu k AVR cez The Bridge II (platí len pre AVR 355)

- Občasné poskočenie, alebo cvaknutie u niektorých zdrojov PCM audia boli odstránené.

- Výkon audio a video systému a HDMI kompatibilita bola vylepšená, rovnako ako ďalšie nízkoúrovňové operácie systému.

     Pre zistene, či Váš výrobok obsahuje poslednú verziu software a firmware, zapnite Váš AVR, stlačte talčídlo a zadajte 1-2-3-4-OK na diaľkovom ovládači. (Pokiaľ táto kombinácia nezobrazí číslo verzie, zvoľte, prosím, 1-2-3-0-OK). Ak sa vám na spodnom riadku displeja zobrazí AVF v0.95.1.1, máte správnu verziu software a nie je potrebé ďalších úkonov. Ak je zobrazené iné číslo, pokračujte, prosím, v upgrade.
comments powered by Disqus