Harman/Kardon AVR x55 Software Upgrade 5-26-2010

Harman/Kardon AVR x55 Software Upgrade 5-26-2010

      Tento Harman/Kardon® softwarový upgrade zlepší výkonnosť Vášho AVR 255, alebo AVR 355 zaktualizovaním ich interného operačného systému, DSP (digital signal processing) firmware a video-processing software. Na rozdiel od iných výrobkov, ktoré sú konštruované s "pevnou" pamäťou, sú tieto Harman/Kardon produkty vybavené flash pamäťou, ktorá je aktualizovateľná pomocou štandardného RS-232 sériového portu. Táto softwarová aktualizácia zahŕňa nasledujúce opravy pre Vaše AVR. I napriek tomu, že ste nemuseli zaznamenať ktorýkoľvek z nasledujúcich problémov, doporučujeme Vám inštaláciu nového software pre získanie výhod týchto výkonnostných vylepšení:
- odstránenie náhodnych "The elimination of random audio" výpadkov, ktoré sa vyskytovali pri počúvaní v DTS® Neo:6 surround móde.
- vylepšenie HDCP pri použití HDMI pripojení
- oprava Lip Sync synchronizácie, teraz funguje správna so všetkými vstupnými video zdrojmi

Dôležité upozornenie:
     Harman/Kardon vytvoril tento software špeciálne pre použitie s receivrami Harman/Kardon AVR 255 a AVR 355. Použitie s akýmikoľvek inými modelmi, alebo značkami môže spôsobiť poškodenie výrobku. NEPOUŽÍVAJTE TENTO SOFTWARE PRE AKÉKOĽVEK INÉ VÝROBKY.

Systémove požiadavky:
     Pre inštaláciu softwarového upgrade budete potrebovať štandardný RS-232 prepojovací kábel. Nepoužívajte "null modem" kábel, sú v ňom použité prepojovacie linky, ktoré nie sú kombatibilné s vašim AVR. Pokiaľ Váš počítač nie je vybavený sériovým portom, môžete použiť USB-to-serial-port adaptéry zo zoznamu nižšie, ktoré boli testované pre spoluprácu s AVR.
- Gigaware™ Model 26-949
- StarTech.com Model ICUSB232
- IOGEAR Model Z-GUC232A

     Väčšina značkových adaptérov bude tiež použiteľná, ale vzhľadom k širokej škále počítačov, operačných systémov a adaptérov nemôžeme zaručiť, že iné adaptéry budú fungovať vo všetkých prípadoch. Budete tiež potrebovať prístup k počítaču, ktorý je dostatočne blízko AVR, ktoré budete upgradovať.

Minimálne systémové požiadavky na počítač sú:
- Procesor: Intel® Pentium® II procesor odpovedajúci alebo vyšší
- Operačný systém: Windows® 2000 SP4, alebo vyšší (pre Windows 2000, alebo Windows XP budete pravdepodobne potrebovať "administrátorské" prístupové práva)
- Voľné miesto na pevnom disku: 10MB
- Operačná pamäť: 128MB
- CD-ROM mechanika (pri použití CD-ROM verzie programu)
- RS-232 sériový port

DOWNLOAD FIRMWARE
comments powered by Disqus