Integrácia hlavných jednotiek do automobilov

Integrácia hlavných jednotiek do automobilov

     Jedným z rozhodujúcich kritérií pri výbere hlavnej jednotky (autorádio, multimediálna jednotka) je všeobecne možnosť osadenia do automobilu, či už osadením alebo výmenou existujúceho zariadenia väčšinou osadeného už od výroby. V tejto problematike osadením 1-DINových (klasický rozmer autorádia) zariadení sa zaoberá výrobou už mnoho výrobcov, ale firma Kenwood sa špecializuje na osadenie 2-DINových zariadení (multimédia s dotykovou obrazovkou ktoré sú rozmerovo ako dve klasické autorádia položené na sebe) a prispôsobené priamo pre ich jednotky.
     Preto montážou ich rámčekov, máte bezproblémovu inštaláciu. Dlhý zoznam kompatibility ponúkame aktualizovaný k tomuto mesiacu.
Double Din


     Ďalším kritériom je zachovanie ovládania na volante, na ktorý si mnohý už zvykli a môžu tak ovládať pohodlne autorádio ktoré bolo od výroby nainštalované, lenže mnoho z týchto autorádií nemá podporou prehrávania mp3 a wma súborov, USB port na prehrávanie skladieb z USB kľúčov popr. Bluetooth rozhranie pre pohodlné a bezpečné telefonovanie za jazdy. Preto i tu firma Kenwood ponúka mnoho adaptérov ku svojim jednotkám kompatibilné s konkrétnym automobilom. Tieto adaptéry sú samozrejme kompatibilné i s multimédiami tejto firmy. Upozornenie na záver: adaptéry na zachovanie ovládania na volante sú kompatibilné len s jednotkami KENWOOD, keďže autorádio inej značky komunikuje iným protokolom a pre každú značku treba "prekladať" povely ináč. Zoznam kompatibility a viac informácií nájdete v špeciálnej sekcii.
SWRC
comments powered by Disqus