Kenwood garantuje kvalitu svojich produktov nadštandardnými službami

Kenwood garantuje kvalitu svojich produktov nadštandardnými službami

     Spoločnosť Kenwood v rámci zvýšenej starostlivosti o svojich zákazníkov zaviedla na trh počas rokov 2007 a 2008 dve nové služby, ktoré majú poskytnúť zákazníkom istotu kvality pri výbere produktov v oblasti Car-hifi. Okrem toho, je oficiálnym dodávateľom a sponzorom komunikačných systémov pre stajňu F1 Vodafone McLaren Mercedes, čo vyzdvihuje kvalitu produktov a dôležitosť značky.
Kenwood 3 roky záruka     Produkty značky Kenwood z oblasti Car-hifi sú vyrobené tak, aby pracovali za najťažších prevádzkových podmienok, ako sú vlhkosť, prach, vysoké vibrácie či razantné kolísanie teplôt, a predovšetkým za maximálneho možného výkonu. Tieto kvality sa spoločnosť Kenwood rozhodla zdôrazniť práve záručnou dobou predĺženou na tri roky, oproti štandardnej dvojročnej záruke. Vybrané výrobky, na ktoré sa vzťahuje trojročná záručná doba, sú označené výraznou červenou samolepkou a špeciálnym záručným listom, platným len pre produkty Kenwood distribuované výhradným distribútorom DSI Slovakia, spol. s r.o.

     Druhou zo služieb je poistenie zariadenia proti krádeži. Spoločnosť chce svojich zákazníkov tiež chrániť pred prípadnou krádežou, a preto k vybraným produktom z oblasti Car-hifi ponúka zadarmo poistenie na dobu jedného roka ochraňujúce zákazníka pred škodou pri krádeži výrobku. Produkty Kenwood, na ktoré sa poistenie proti krádeži vzťahuje, sú označené výraznou modrou samolepkou s identifikáciou služby.

Kenwood poistenie proti krádeži     Jedinou podmienkou pre využitie predĺženej záručnej doby v trvaní 3 roky, či poistenia proti krádeži je registrácia produktu prostredníctvom jeho výrobného čísla na internetovej stránke www.kenwood.sk najneskôr do 30 dní po nákupe. Tri roky záruky aj poistenie zariadenia proti krádeži sú služby, ktoré zákazníkovi garantujú, že nakúpil produkt od oficiálneho predajcu s oficiálnym záručným listom a istotou prípadného servisu, a nie od neoficiálnych dovozcov predávajúcich produkty rôznych značiek za pochybných podmienok. Kenwood týmito službami poskytuje klientovi maximálne pohodlie pri výbere produktov, u ktorých je zaručená vysoká kvalita, eliminácia rizika finančnej ujmy v prípade krádeže a ochrana pri kúpe proti nekvalitným predajcom dovážaného tovaru bez väzby na oficiálneho predajcu.
Spoločnosť Kenwood vznikla v roku 1946 v Japonsku a v súčasnej dobe patrí medzi lídrov na trhu s produktami v oblasti Car-hifi. Každoročne prichádza na trh s technologickými novinkami a inováciami. V súčasnej dobe sú hlavnými produktami sezóny autorádia so zabudovanými sadami Bluetooth hands-free a multimediálne zariadenia s dotykovými video – obrazovkami.

     Spoločnosť DSI Slovakia, s r. o., už niekoľko rokov pôsobí na slovenskom trhu ako veľkoobchodný predajca výrobkov z oblasti domácej spotrebnej elektroniky a audiovizuálnej techniky pre automobilový priemysel. Zastupuje tiež značky Hertz, Infinity, Audison, JBL, Harman/Kardon, Vivanco, Shure, TomTom, Becker, Navigon, Imation, TDK, Emtec, Jabra a ďalšie.

     Viac informácií nájdete: web: www.kenwood.sk, e-mail: distribucia@dsi.sk, telefón: 02/583 03 248
comments powered by Disqus