Čo budeme vystavovať na HighEnd Slovakia 2009

Čo budeme vystavovať na HighEnd Slovakia 2009

     Spoločnosť DSI Slovakia – autorizovaný dovozca a distribútor značkovej spotrebnej elektroniky si Vás dovoľuje pozvať do svojej expozície 4. ročníka výstavy stereo, hifi a home cinema HIGH END SLOVAKIA 2009!: Hotel Crowne Plaza, Bratislava, 26.9. - 27.9.2009 (sobota – nedeľa od 10.00 – 18.00 hod.)
V našej expozícii na -1. poschodí v salóne LONDON III sa budete môcť bližšie zoznámiť so svetovými značkami AKG, JBL, INFINITY a Harman/Kardon, ktoré patria medzi významných výrobcov domácej audio techniky a vyznačujú sa vysokou kvalitou, nadčasovým dizajnom, najnovšími technológiami a získavajú množstvo ocenení. Tento rok Vám na výstave predstavíme horúce novinky uvedených značiek:

- novú modelovú radu receiverov značky Harman/Kardon 2009/2010 a blu-ray prehrávač BDP10
- top model reproduktorov od značky INFINITY – PRELUDE FORTY
- vychutnajte si skutočné stereo na zosilňovači HK990, ktorý získal ocenenie EISA pre rok 2009/2010 ako najlepší stereo zosilňovač
- vypočujte si reproduktory JBL LS80 ocenené cenou EISA pre rok 2008/2009 v kategórii najlepšie reproduktory
- predstavíme Vám úplne NOVÝ audio systém od HARMAN/KARDON MS100
- pre priaznivcov slúchadiel máme pripravené novinky od AKG - K370, K430WHITE a K316
- majitelia iPodov a iPhonov si budú môcť vyskúšať najširší sortiment multimediálnych reproduktorov JBL a Harman/Kardon
- v SLOVENSKEJ PREMIÉRE zažijete 2.1-multimediálne reproduktory JBL CREATURE III
- fanúšikom značky ROXY predvedieme nové slúchadlá JBL ROXY
- predstavíme Vám aj top série káblov od nemeckého výrobcu VIVANCO - PROWIRE a SHQ

     Tešíme sa na Vašu návštevu v našej expozícii, kde budete môcť vidieť aj ďalšie zaujímavé produkty.

Marek LUKÁČ
DSI Slovakia
Manager HARMAN GROUP

O produktoch
JBL LS80JBL LS80
     Reproduktormi, ktoré boli ocenené cenou EISA pre rok 2008/2009 v kategórii najlepšie reproduktory, nastolila spoločnosť JBL nový štandard pre svoje high-endové reproduktorové systémy. Vysoká pozornosť venovaná každému detailu, od výnimočného akustického prepracovania a neuveriteľného priestorového podania, po vysokokvalitnú majstrovskú prácu pri výrobe – to všetko sú vlastnosti týchto reproduktorov, ktoré nadväzujú na tradíciu hudobnej excelencie značky JBL. Reproduktory sú  elegantne vložené do špičkovo spracovanej ozvučnice, vonkajší vzhľad je umocnený panelmi vyrobenými z vysokolešteného ebenového dreva, ktoré určite skvele zapadnú do každého prostredia.

Harman/Kardon AVR660 Slovenská  premiéra!
AVR660     Jeden z top modelov receiverov s technológiou Dolby Volume, ktorá automaticky upravuje úrovne hlasitosti pri prepínaní medzi zdrojmi a kanálmi, štyrmi HDMI vstupmi, Faroudja DCDi Cinema video spracovaním, všetkými najnovšími Dolby a DTS audio režimami, firemným Logic 7 spracovaním, EzSet/EQ systémom na presnú kalibráciu miestnosti, USB a iPod pripojiteľnosťou. Toto všetko robí z AVR 660 neobvykle všestranného interpreta a jeho plne farebné grafické rozhranie z neho robí neobyčajne priateľské zariadenie. Okrem toho AVR 660 jednoducho umožňuje multizónové audio nastavenia a má programovateľný diaľkový ovládač so schopnosťou naučenia sa príkazov ôsmich zariadení.

AKG K370AKG K370  Slovenská  premiéra!
     Všetci hudobní profesionáli závislí na štúdiových slúchadlách – vysoká citlivosť, široký dynamický rozsah a vysoký akustický tlak majú teraz k dispozícii mimoriadne ľahučké, prenosné slúchadlá do uší K 370. Pomocou adaptéra, predlžovacieho kábla a puzdra na nosenie, ktoré je vhodné taktiež pre Váš iPhone, nie sú žiadne iné slúchadlá lepším spoločníkom na cestách.

Harman/Kardon MS100 Slovenská  premiéra!
H/K MS100     Pred viac ako 50 rokmi, spoločnosť Harman/Kardon predala úplne prvý audio receiver, vysokovýkonný komponent spájajúci funkcie niekoľkých výrobkov, ktoré boli predtým k dispozícii len samostatne. Teraz prichádza na trh s vysokovýkonným audio systémom MS100 s CD prehrávačom, FM tunerom, základňou pre iPod, integrovanými reproduktormi a prídavnými vstupmi pre iné audio zariadenia. Ide o atraktívny, kompaktný komponent ideálny pre využitie doma aj v práci – resp. takmer kdekoľvek. 

Harman/Kardon HK990
H/K HK990     Vychutnajte si skutočné stereo na zosilňovači, ktorý získal ocenenie EISA pre rok 2009/2010 ako najlepší stereo zosilňovač. HK 990 je najväčším silákom medzi zosilňovačmi nesúcimi meno Harman/Kardon a je viac ako schopný ovládať reproduktory s najnáročnejšou konštrukciou bez toho, aby sa čo len zapotil. Jeho impozantný výkon by bol ničím, pokiaľ by zvukový prednes HK 990 nebol veľmi kultivovaný, vyčnievajúci nad udávané watty a ampéry. Okrem toho ponúka kombináciu obdivuhodných funkcií ako je voľba samostatných optických či digitálnych vstupov alebo len analógovej trasy signálu, ako aj technológiu Real-Time Linear Smoothing (RLS IV) štvrtej generácie, 2.2-kanálovú EzSet/EQ kalibráciu optimalizujúcu zvuk podľa posluchovej miestnosti, duálne výstupy subwoofera a  audiofilskú kvalitu predzosilňovača gramofónovej sekcie.
Infinity Prelude Forty
Infinity PRELUDE FORTY  Slovenská  premiéra!
     PRELUDE FORTY znázorňujú zušľachťovanie zásad, ktoré ponúkajú INFINITY reproduktory už viac ako 40 rokov a pokračujú v dlhotrvajúcej Infinity tradícii - dosahovať mimoriadny hudobný realizmus. S MRS technológiou meničov pre neuveriteľné priestorové podanie zvuku, PRELUDE FORTY dosahujú úroveň hudobného realizmu v celom jeho rozsahu a ponúkajú teplo, ktoré môže odhaliť dušu hocijakej hudobnej charakteristiky.

HighEnd Slovakia 2009
comments powered by Disqus