Vylosovali sme výhercov

Vylosovali sme výhercov

hcg/he2010_losovanie_02s.jpg alt="Vylosovali sme výhercu" title="Vylosovali sme výhercu" align="left" border="0" hspace="5" vspace="5" />     V nedeľu 17.10.2010 počas výstavy HIGH END SLOVAKIA 2010 prebehlo v expozícii DSI Slovakia vyžrebovanie výhercu zo súťaže KAŽDÝ VYHRÁVA. Tejto súťaže sa mohli zúčastniť zákazníci, ktorí si v období od 15.5.2010 do 30.09.2010 kúpili akýkoľvek produkt HARMAN GROUP CAR (JBL, INFINITY alebo HARMAN/KARDON) a zároveň z tohto produktu poslali výherný kód SMS správou na číslo 6663. Hlavnou cenou súťaže bolo domáce kino v hodnote 2.400,- € zložené z výrobkov HARMAN/KARDON  - receivera AVR 360 + blu-ray prehrávača BDP 10 a zostavy reproduktorov pre domáce kino  JBL NR CINE PK. Okrem toho DSI Slovakia doplnila ďalšie tri ceny, kde zákazníci získali možnosť nakúpiť tovar s výraznou zľavou.
Hlavnú cenu a záložného výhercu vylosoval spevák z INÉ KAFE Vratko Rohoň a druhú a tretiu cenu vylosoval zástupca organizátora výstavy Ing. Ivan Čižmárik z agentúry MARKO.  V rámci súťaže KAŽDÝ VYHRÁVA bolo doručených 115 SMS sprav, ktoré spĺňali pravidlá súťaže. Na základe toho sa v žrebovacom klobúku ocitlo 115 čísel, ktoré boli priradené k jednotlivým SMS správam - súťažiacim pred žrebovaním. Počas žrebovania boli vylosované tieto čísla a k týmto číslam patrili títo súťažiaci:

1. Cena – hlavná výhra: číslo 77  - Oliver Vavro (záložný výherca:  číslo 17 - Jakub Zucha)
2. Cena - číslo 42  - Petr Gyerak
3. Cena - číslo 115 - Miroslav Zalka

Ceny, ktoré výhercovia získavajú:
1. Cena - domáce kino v hodnote 2.400 € (AVR360+BDP10+NR CINE PK BK)
Záložný výherca - 40% zľavu na nákup domáceho kina alebo stereo zostavy*
2. Cena - 25% zľavu na nákup domáceho kina alebo stereo zostavy*
3. Cena - 25% zľavu na nákup domáceho kina alebo stereo zostavy*
*nákup s uvedenou zľavou môže výherca realizovať na www.harmanshop.sk  (ak by išlo o akciový produkt, tak so zľavou 25%).

     Okrem toho v expozícii  DSI Slovakia sa počas výstavy HIGH END SLOVAKIA mohli zákazníci zapojiť do zlosovacej súťaže  o vecné ceny a nákup tovaru so zľavou, ak vypísali dotazník. Výhercovia tejto súťaže sú nasledovný:
1. PC reproduktory JBL CREATURE III Juraj Vojčiak
2-4. Nákup so zľavou 25% na www.harmanshop.sk Miroslav Kišš
Laco Kalman
Emma Hrčková 
5. Slúchadlá AKG K512 Gregor Heriban
6-10. Slúchadlá AKG K313 CORAL Vladimír Radúch
Jozef Sanský
Vladimír Pevala
Ing. Jana Zbojovská
Katarína Šárková

       Výhercovia budú v priebehu pár dni kontaktovaní a v prípade súťaže KAŽDÝ VYHRÁVA budú požiadaní, aby preukázali oprávnenosť účasti v súťaží.

       Manager HARMAN GROUP pre Slovensko: Marek Lukáč, 0903 660 223

Načítavam video ...


Neprehliadnite:
Good bye kábel
Vylosovali sme výhercu

Vylosovali sme výhercu

Vylosovali sme výhercu
comments powered by Disqus