Profesionálne nechty v pohodlí domova

Profesionálne nechty v pohodlí domova

     Vizitkou každej ženy sú krásne upravené nechty, nie však každá z nás nájde dostatok financií a času na pravidelné návštevy nechtových salónov. Ponúkamé Vám riešenie - vytvorte si nádherné a pevné nechty v pohodlí domova pomocou sady značky RIO 14 DAY UV GEL jedná sa o ojedinelý výrobok pre domáce použitie, ktorý sa v týchto dňoch objavuje na našom trhu.
RIO 14 DAY UV GEL CLEAR POLISH     Chráni a posilňuje prírodné nechty po dobu 14 dní, jeho aplikácia je jednoduchá, neskoršie odstránenie bez nutnosti brúsenia - nedochádza tak k poničeniu Vašich nechtov. Ďalšou výhodou je samotný materiál, ktorý vôbec neobmedzuje kvalitu a rast prírodných nechtov. Set obsahuje všetko potrebné k vytvoreniu profesionálneho vzhľadu vrátane bohatého príslušenstva, potrebujete len Váš obľúbený lak na nechty - oproti podobným profesionálnym produktom, kde je farebnosť obmedzená, tak získate možnosť širokej farebnej variability. Základom tejto sady sú dve zložky, obe sú vo forme laku -- základná a vrchná (konečná). Vrchná vrstva UV gél je najdôležitejší, jedná sa o gel vo fľaštičke, ktorý vyzerá ako klasický lak na nechty, ale má životnosť gélu. Aplikácia je teda veľmi jednoduchá a zvládne ju bez problémov každá žena. Prebieha v troch krokoch - najprv naneste základnú vrstvu, po jej uschnutí aplikujte svoj obľúbený lak na nechty, následne doplníte UV čistý gél, ktorý vytvrdíte UV lampou (je súčasťou balenia). Takto môžete postupovať i u nechtov na nohách, UV lampa je prispôsobená i tejto možnosti. Súčasťou výrobku je samozrejme detailný návod, ktorý Vás bude viesť krok po kroku. Len pre porovnanie - ceny v profesionálnych salónoch sa u tejto technológie pohybujú v priemere 16€ za jednu aplikáciu, pri pultovej cene kompletnej sady 79.95€ sa jedná zhruba o 5 návštev (kompletná sada by mala zhruba postačovať na 15 aplikácii). Distribútor pre český a slovenský trh ponúka možnosť doobjednania kompletného príslušenstva. Vyskúšajte - nech ste žena v domácnosti alebo manažérka tento výrobok určite oceníte. Starosti s nechtami máte na 14 dní vyriešené, zapojte svoju fantáziu a vytvorte si originálnu a prirodzenú manikúru, ktorú Vám budú ostatné ženy závidieť!

     Pár informácií o výrobcovi: Hlavným krédom značky RIO je dostupná starostlivosť o krásu v pohodlí domova, zrovnateľná s bežnou procedúrou v špecializovaných salónoch. RIO je anglickou značkou, ktorá ctí hodnoty a tradície, preto všetky produkty vyrába na území Anglicka. Tento spôsob výroby umožňuje rýchlo reagovať na potreby európskych zákaznikov, pod priamym dohľadom odborníkov, ktorí výrobky navrhujú.

Autor: Štěpánka Kůsová
comments powered by Disqus