Zbavte sa chĺpkov na celé leto doma!

Zbavte sa chĺpkov na celé leto doma!

     Užiť si „plavkovú sezónu“ a nemusieť sa pri tom vôbec zaťažovať opakovaným odstraňovaním neestetického ochlpenia je snom, ktorého splnenie je opäť o niečo jednoduchšie. S novým systémom Remington i-LIGHT na dlhodobé odstraňovanie chĺpkov sú totiž odteraz prekonané nielen žiletky, holiace strojčeky či vosk, ale konkuruje aj laserovým kúram v kozmetických salónoch.
Remington i-Light IPL5000     Domáca epilačná jednotka Remington  i-LIGHT, ktorá je vo svojom segmente na Slovensku jedinečnou novinkou, funguje na princípe intenzívneho pulzného svetla (IPL) používaného aj v beauty-salónoch a na klinikách estetickej chirurgie. Táto technológia vyvinutá a klinicky testovaná poprednými dermatológmi bezbolestne odstráni chĺpky a pokožku zanechá hodvábne hladkú na celé 3 mesiace. Porovnateľné výsledky sa doteraz dali dosiahnuť iba návštevou laserových centier a kozmetických salónov poskytujúcich epiláciu laserom alebo spomínanou technológiou IPL. Tieto služby sú však pre väčšinu ľudí finančne príliš náročné, hladké telo bez starostí bolo preto doteraz pre mnohých len vysnenou víziou.

     Podľa použitej technológie a druhu prístroja stojí v kozmetických salónoch napríklad laserová alebo IPL-epilácia podpazušia v priemere okolo 60 eur. Cena za zbavenie sa chĺpkov na nohách sa pre dámy pohybuje medzi 250 - 400 eurami, páni musia väčšinou počítať kvôli hustejšiemu ochlpeniu s ešte o niečo vyššou sumou. Mierne zarastenej hrude sa však môžu zbaviť už za 80 eur, aj keď zvyčajne cena presahuje 100 eur. Neobľúbené ochlpenie na chrbte im odstránia za 150 - 200 eur.

     Odporúčaná cena domácej epilačnej jednotky REMINGTON i-LIGHT 349,99€, ale u nás je dostupná len za 249,-€*

* Cena platná k 13.04.2011

Zdroj: omladnut.sk
Načítavam video ...
comments powered by Disqus