SexyMamas

SexyMamas

Proč Sexymamas?
Sexy je podle nás sebevědomá žena - matka, která si chce svůj mateřský život užít a ne ho jen přežít.
Každá jsme úplně jiná, ale všechny se snažíme o jedno - být co nejlepšími matkami, nezbláznit se z toho a ještě si to užít. Pojďme se tedy vzájemně podržet, sdílet zkušenosti, užitečné rady a tipy. Pojďme si předávat triky na kosmetické vychytávky, reference o místech, kde nám bylo dobře a další cenné informace.
Pojďme být SEXY MAMAS!
Predvianočné upratovanie by Elis
1700

Predvianočné upratovanie by Elis

A je to tu! Štyri týždne do Vianoc a nás matky okrem každodenného zhonu čaká ešte všetko, čo sa Vianoc týka. Už teraz obchodné centrá praskajú vo švíkoch, cesty autom hlavne v popoludňajších a večerných hodinách sú za trest, všetci sú nervózni, že nič nestíhajú.. Ale aj napriek tomu Vianoce milujú.
... čítaj viac
Test parného mopu Ariete 4164 10v1
4195

Test parného mopu Ariete 4164 10v1

Tento mesiac nám doma pristál na testovanie ďalší parný mop od Ariete a dorazil v tú najlepšiu chvíľu, pretože našou domácnosťou zamávala črevná chrípka oboch detí. Myslím, že tým, ktorí majú malé deti, nemusím popisovať… Kto si pod tým však nedokáže nič predstaviť – tak verte, že bolo nutné vyčistiť nielen toaletu, ale tiež napríklad vydezinfikovať koberec. O sprchovacom kúte a vani ani nehovorím… :) A tu všade mi parný mop Ariete 10v1 úžasne pomohol – a bez chémie.
... čítaj viac
Tak trochu jiná voda: filtrační konvice LAICA
2099

Tak trochu jiná voda: filtrační konvice LAICA

Všechny pijeme doma vodu z kohoutku. Buď nás nebaví tahat lahve, nebo nechceme za vodu zbytečně utrácet, když doma je celkem dobrá. No ale to je právě to. Je CELKEM dobrá. Chuťově to žádná sláva není ani u jedné z nás. Proto když jsme dostaly nabídku vyzkoušet filtrační konvice, začaly jsme se pídit po informacích a nakonec jsme se rozhodly do testování jít. Tak nám v kuchyni přistála filtrační konvice LAICA.
... čítaj viac