Náš team

     Nie, tento eshop nie je o jednom človeku, ktorý prekupuje tovar odniekadiaľ z domu a privyrába si k hlavnému platu. Sme plnohodnotná firma. Tento elektronický obchod prevádzkuje firma DSI Slovakia, ktorá je dovozcom, distribútorom, autorizovaným predajcom niekoľkých známych značiek pre Slovenský a Český trh. Celkovo zastrešujeme viac ako 30 značiek. Na niektoré tieto značky máme aj vlastné servisné oddelenie s niekoľkými zamestnancami.

Celý náš team
     Projekt vznikol už v roku 2005 ako www.autoradia.sk a po počiatočnom úspechu sme pribalovali ďalšie špecializované eshopy ako www.flashmemory.sk, www.harmanshop.sk a mnoho ďalších. Na jar 2012 sme sa rozhodli všetky tieto eshopy spojiť priamo do jedného projektu vzdy.sk.

     Na tento eshop bolo vyčlenených niekoľko pracovníkov, ktorí sa starajú len o tento projekt, ale v konečnom dôsledku je nejako zapojený každý zamestnanec. Od samotného technického riešenia, cez napĺňanie eshopu, marketing, tvorbu cien, podporu, prijímanie objednávok, expedovanie objednávok, záručný a pozáručný servis.

     Nie, zatiaľ sa nesnažíme konkurovať veľkým eshopom ako mall, alza, datart, nay. Skôr ako na kvantitu hľadíme na kvalitu. Preto nenájdete u nás desaťtisíce položiek, ale jedná sa cca +/- 3.000 položiek. Tento tovar na 90% dovážame priamo od výrobcu a okrem eshopu ich dodávame ďalej našim partnerom. Preto sa snažíme v rámci nášho obchodu poskytnúť maximum informácii o našom tovare a tak u nás nájdete okrem základného popisu tovaru aj recenzie, články, testy, ale aj produktové videá.

     Samotný eshop má svoje výdajné miesta priamo v prevádzkach firmy, ktoré sa nachádzajú v Bratislave a Košiciach. V Bratislave navyše so svojim centrálnym skladom, takže tovar je možné si už vyzdvihnúť do hodiny od vytvorenia objednávky, poprípade ho doručiť v rámci Bratislavy do dvoch hodín. To či tovar je skladom, je zobrazené pri každej položke a táto informácia je pre Vás stará maximálne 24 hodín.

     Dosť bolo predstavovania, pozrite si náš team, ktorí sa stará o Vaše objednávky a pohodlie.

Admin Distribúcia KE
S týmto pánom sa maximálne pozhovárate cez email, alebo telefonicky. Ak si neviete rady s výberom produktu, tak určite Vám pomôže. A samozrejme zastrešuje kompletne celý web. Len čo potvrdíte svoju objednávku, tak tu sa vrhnú na to. Skontrolujú dostupnosť, ceny, vyfakturujú a pošlú k expedovaniu elektronicky do skladu informáciu. Tu si aj osobne vyzdvihnete v Košiciach Vašu objednávku.
Distribúcia KE Distribúcia KE
V prípade nedostupnosti našich dám, má stále kto spracovať Vaše objednávky. Takisto tento pán zastupuje aj v prípade dovolenky nášho administrátora. A zastupujúca slečna sa nerada fotí. No slečnu z distribúcie sa nám nakoniec podarilo odfotiť pri prezeraní katalógu možno budúcej ponuky USB kľúčov.
Distribúcia BA Sklad BA
S touto slečnou sa zas stretnete keď si osobne prídete vyzdvihnúť tovar v Bratislave. Menší tovar máme pripravený pre Vás priamo v kancelárii a rozmernejší je zas pripravený v sklade. Časť nášho skladu, odkiaľ expedujeme nielen pre Vás tovar.
Sklad BA Sklad BA
Tovar pripravený na expedovanie k zákaznikom Nakladanie tovaru. Väčšinou, ak stihnete do 11,00 tovar objednať, ešte v ten deň je expedovaný.
Doprava Servis
Táto pani má na starosti všetku dopravu. Nielen od výrobcu k nám, ale aj od nás zas k Vám. A samozrejme rieši každý problém so špedičnou firmou, ktorý uvediete. So všetkými záručnými a pozáručnými opravami sa s kľudným svedomím môžete na naše servisné oddelenie a príjmaceho technika. Samozrejme sa Vám najprv snaží poradiť, ak neporieši, tak v rámci záruky objednáme na naše náklady zvoz tovaru od Vás k nám do servisu.
Servis Tvorba
Večne usmiata vedúca servisu. Boh vie aký má na to dôvod :) ... a tu v kľude vzniká celý obsah webu....

     A to sme Vám predstavli len časť nášho tímu. Na fotkách chýbajú manageri (zodpovedný za cenotvorbu), vedenie firmy, účtareň, servisní technici, skladníci a mnoho ďalších. A samozrejme to sme nespomenuli ani našu pobočku v Českej republike.

     U nás môžete mať istotu, že o Vašu objednávku sa postará celý rad ľudí k maximálnej spokojnosti.

Príjemne nakupovanie