Stanislav Návesňák

Stanislav Návesňák

Bývalý československý reprezentant v atletike a zakladateľ spoločnosti DSI Slovakia a DSI Czech.
Darujeme školám 300 slúchadiel pre dištančnú výuku
769

Darujeme školám 300 slúchadiel pre dištančnú výuku

Výhradný distributor JBL pre Českú a Slovensku Republiku, DSI Slovakia sa rozhodol nestáť v súčasnej pandemickej situácii bokom a podporí darom české a slovenské školy 330 slúchadlami s mikrofónom pre dištančnú výuku JBL QUANTUM 100, pre učiteľov stredných a základných škôl. Hodnota darov bude viac ako 13,000 EUR. JBL vyzval fanúšikov na sociálnych sietiach Instagram a Facebook aby navrhli školy, z ktorých sa vyžrebuje 30 škôl. Sluchádlá by mali obdržať učitelia do týždňa. Školám, ktoré nebudú mať to štastie, výrobca pripravil limitovanú mimoriadnu ponuku, vyžiadať si ju môžete na zakaznik@dsi.sk.
... čítaj viac
Svetoznámy REVLON prichádza na Slovenský a Český trh aj s  prístrojmi  Revlon pre starostlivosť o vlasy a pleť
1900

Svetoznámy REVLON prichádza na Slovenský a Český trh aj s prístrojmi Revlon pre starostlivosť o vlasy a pleť

Americká značka Revlon sa radí medzi popredné kozmetické giganty. Svoju popularitu si získala medzi profesionálmi aj bežnými užívateľmi vďaka kvalitným produktom vo vlasovej, dekoratívnej a pleťovej kozmetike. V októbri 2019 prichádzajú na Slovenský a Český trh aj prístroje Revlon pre starostlivosť o vlasy a pleť, ktorých distribútorom je spoločnosť DSI Slovakia a DSI Czech.
... čítaj viac
Alergici, pozor! Máme pre vás ekologický tip, ako nedať alergénom v domácnosti šancu
2380

Alergici, pozor! Máme pre vás ekologický tip, ako nedať alergénom v domácnosti šancu

Zhruba 50 % európskej populácie trpí nejakou formou alergie. Najčastejšia je alergia na roztoče, ktorá z uvedeného celku zaberá rovných 40 %. Pomerne častá je aj potravinová alergia, ktorou trpí približne 12 % európskej populácie. Asi 30 % alergikov trápi alergia na zvieratá, pričom mačky v tomto prípade jasne vedú. Podľa dostupných prieskumov a štatistík sa cíti takmer 70 % alergikov vďaka svojmu ochoreniu menejcenne a frustrovane.

... čítaj viac
Tomáš Bábek – nový ambassádor JBL a TomTom
4735

Tomáš Bábek – nový ambassádor JBL a TomTom

Tomáš Bábek nás zaujal svojím príbehom, prístupom k životu a napokon aj k technológiám a sociálnym sieťam. Tomáš patrí k ľuďom, z ktorých srší pozitívna energia a zostáva v miestnosti aj dlho po jeho odchode. Rozhodne nemal v živote nič zadarmo a zadarmo ani nič nechce. Sme presvedčení, že Tomáš je ten správny cyklistický ambasádor pre JBL aj TomTom.  V nasledujúcich 4 mesiacoch absolvuje v Japonsku profesionálne turné v národnom športe keirin. Presedlá z dráhových špeciálov na tradičný železný japonský bicykel a bude súčasťou cirkusu, na ktorých Japonci utrácajú na stávkach miliardy dolárov. Budeme ho na tomto turné, ale aj po ňom sledovať a tešíme sa na pokračovanie príbehu.
... čítaj viac
Závodních 400 m s TOMTOM Runner 3
8254

Závodních 400 m s TOMTOM Runner 3

Jan Tesař, český reprezentant na 400m, bronzový medailista z posledných dvoch halových majstrovstiev Európy v Prahe 2015 a Belehradu 2017 v štafete na 4x400m a bronzový medailista z individuálnych 400m zo Svetovej univerziády v Gwangjiu v Južnej Kórei, je nielen vynikajúci čtvrtkař, ale aj veľmi zdatný analytik ( v súčasnosti sa pripravuje na docentúru na fakulte biomedicíny ČVUT).
... čítaj viac
Upratujte efektívne s parným čističom novej generácie
4146

Upratujte efektívne s parným čističom novej generácie

Upratovanie je pre väčšinu z nás skôr nutné zlo ako zábava. Chcete otravnou činnosťou stráviť čo najmenej času a dosiahnuť čo najlepší efekt? Siahnite po parných čističoch, ktoré sú skvelými a úžasnými pomocníkmi pre domácnosť. Zabudnite na zdĺhavé leštenie vodovodných kohútikov, kávovarov alebo kanvíc na vodu. S parným čističom vám všetko pôjde oveľa lepšie, stačí si len dobre vybrať z modelov špecifických práve pre vaše potreby, aby ste našli najlepšie riešenie pre vašu domácnosť. Aké sú výhody a nevýhody parného čistenia, aké poznáme základné druhy, podľa čoho sa rozhodnúť a aký model je pre Vás najlepší sme už písali v predošlých článkoch. Dnes Vám predstavíme jedinečnú novinku na našom trhu od priekopníka v parnom čistení - talianskej značky Ariete - X Vapor Deluxe.
... čítaj viac
Upratujte v retro štýle s pomocníkom Ariete Cordless Sweeper
4245

Upratujte v retro štýle s pomocníkom Ariete Cordless Sweeper

Máte doma deti, domáceho miláčika a z omrviniek na zemi stavy zúfalstva? Rozumieme. Vyťahovať vysávač sa nikomu každú chvíľu nechce a klasická metla s lopatkou tiež nie je najideálnejšie riešenie, neporadí si totiž so špinou na koberci. Pamätáte si na mechanickú metlu, s ktorou bolo upratovanie u babičky zábavou? Predstavujeme Vám jej vnučku z 21. storočia – Cordless sweeper.

... čítaj viac