TechBox

TechBox

Časopis TECHBOX je najkomplexnejší slovenský lifestylovo-technologický dvojmesačník, ktorý má stabilnú pozíciu na trhu a silnú čitateľskú základňu. Vychádza už od roku 2010. Zaujme najmä kvalitným odborným obsahom a atraktívnym grafickým spracovaním.
JBL E55BT
1755

JBL E55BT

Už ste si možno všimli, že sa z našich smartfónov postupne vytráca 3,5 mm audio konektor. Bezdrôtové slúchadlá budú teda čoskoro jednou z hlavných možností, ako si užívať hudbu zo smartfónu.
... čítaj viac
JBL Boost TV
1923

JBL Boost TV

Výrobca JBL rozšíril svoju ponuku soundbarov a vytvoril kompaktný a cenovo dostupnejší reproduktor JBL Boost TV. Pokiaľ ešte nemáte v obývačke či v spálni žiadny audio systém, Boost TV môže byť vaším favoritom.
... čítaj viac
Tip redakcie Techbox: JBL Charge 3
2238

Tip redakcie Techbox: JBL Charge 3

Vynovený stereo Bluetooth reproduktor od JBL opäť prekvapil. Už model Charge 2+ bol veľmi zaujímavý, no Charge 3 ho prekonáva. Perfektne spracované valcovité telo má pogumované okraje, odolnú tkaninu natiahnutú pravdepodobne na kovovej mriežke reproduktorov a pomerne veľké gumené tlačidlá na vrchnej strane. V zadnej časti je gumený kryt ukrývajúci nielen microUSB port či 3,5 mm audio port na káblové pripojenie zdroja, ale aj klasický USB port na nabíjanie iných zariadení.
... čítaj viac