Vysokokvalitná prenosná základňa reproduktormi pre iPod

Vysokokvalitná prenosná základňa reproduktormi pre iPod

     Aké by to bolo leto bez hudby. Hudbu máte doma, v aute, v práci... no ani na jednom mieste sa počas krásnych slnečných dní nepatrí zdržiavať. Preto keď opustíte tieto priestory, zákonite sa musíte vzdať hudby – to je však už minulosť! Harman/Kardon prináša prenosnú základňu s reproduktormi!
Ak aj v exteriéroch, pri vode či ohni požadujete kvalitný zvuk, riešenie je tu. Umiernený, absolútne funkčný priemyselný dizajn, neporovnateľná prevádzka a jednoduché použitie. Od jeho hladkej, ochrannej iPod® základne a elegantného RF diaľkového ovládača až po oblúkovú rukoväť z nehrdzavejúcej ocele – to je riešenie do prírody, na chatu či do stanu – proste tam, kde trávite svoj voľný čas.

     Tomuto účelu je prispôsobené aj napájanie. Môžete si vybrať zo štandardného, z bežnej elektrickej zásuvky alebo z batérii. Ako zdroj zvuku vám poslúži Apple® iPod univerzálny adaptér základne, ktorý je kompatibilný s väčšinou verzií iPod, vrátane nano a 5G verzií. Pripojenie stereo mini konektorom taktiež umožňuje vychutnať si vysokokvalitné audio z rôznych iných zariadení, ako sú MP3 a CD prehrávače, prenosné počítače a laptopy.

     Smart RF diaľkový ovládač pre obojsmernú komunikáciu v režime hudby umožňuje nastaviť hlasitosť, voliť skladby a zrýchlene vyhľadávanie skladieb dopredu/dozadu z ktoréhokoľvek miesta miestnosti. V režime navigácie poskytuje plnú funkčnosť iPod. Prehliadanie skladieb, interpretov alebo albumov a výber zoznamov, postupné prehliadanie fotografií a videa je také ľahké, ako keby ste držali iPod v ruke. Ovládať všetky funkcie môžete aj „ručne“ pomocou jednoducho použiteľných dotykových ovládačov. Jeden dotyk zvýši alebo zníži hlasitosť, jeden dotyk stlmí alebo obnoví zvuk. A Go + Play si zapamätá vaše predchádzajúce nastavenia, pri zapnutí systému.

     Go + Play poskytuje svoj čistý, presný zvuk a vynikajúcu prevádzku charakteristickú pre značkové technológie vyvinuté špeciálne pre reálny multimediálny zvuk. Atlas™ a Ridge reproduktory sú duálne Atlas woofery schopné vrcholového pohybu takmer 2,5 cm pre priliehavú, presnú basovú reprodukciu, zatiaľ čo duálne Ridge vysoko a strednorozsahové reproduktory poskytujú bohatý, širokospektrálny zvuk. Digital Power a DSP Go + Play doručujú dynamicky ladenú digitálnu audio cestu. Čisté a kompaktné digitálne zosilnenie spolu s DSP (Spracovaním digitálneho signálu) ekvalizáciou dostatočne poskytuje reproduktorom bezproblémovú prevádzku.

     Slipstream Port dizajn je patentovaná skladba portu, vylepšuje výstup basov s minimalizáciou skreslenia. Pomocou AEMS (Systém zdokonalenej správy energie) môže pracovať až 16 hodín pri nominálnych úrovniach počúvania s ôsmimi novými batériami. Pre predĺženie životnosti batérií sa zariadenie automaticky prepne do režimu spánku, ak nie je prítomný vstupný signál. Systém sa obnoví na predchádzajúcu úroveň hlasitosti jedným dotykom.

     Technológie COE (Počítačom optimalizovaná ekvalizácia) a OCT (Topológia optimalizovanej kompresie) zaisťujú čistý, presný zvuk pri vysokých výstupných úrovniach.

     Niet nad čím váhať – model Go + Play™ je tá správna a ideálna voľba, aby ste si mohli zobrať hudbu všade zo sebou. A nie len hudbu – ale špičkový zvuk z dielne Harman/Kardon!
comments powered by Disqus