389.00 €
Doprava zdarma
na objednávku
Pridať do zoznamu prianí Strážny pes

TomTom Rider 550 WORLD

- Doživotné svetové mapy
- Doživotný prístup k službe TomTom Traffic
- Úroveň náročnosti jazdy
- Volanie handsfree pomocou Bluetooth a zdieľanie trás
- Citlivosť šikovnej obrazovky na rukavice
- Doživotný prístup k upozorneniam na rýchlostné radary
- Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy

TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Kľukaté cesty
Dajte vedieť nudným rovinkám a nájdite si zábavné kľukaté cesty. Vyberte si náročnosť trasy a zvyšok za vás vyberie naše navigačné zariadenie pre motocykle.
Môžete si vybrať tri úrovne kľukatosti: nízku, strednú a vysokú. Zariadenie TomTom Rider vám pomôže nájsť jazdy plné adrenalínu, ktoré pre vás budú ako stvorené.
Kopcovité cesty
zostaňte na úrovni hladiny mora alebo začnite stúpať. Vyberte si počet stúpania a klesanie v danej jazde, aby ste sa stále cítili pohodlne a iste.
Vyberte si z troch úrovní kopcovitosti: nízke, stredné alebo vysoké. Teraz je na vás, či začnete stúpať. Ako vysoko si trúfnete?
Zvoľte si výzvu
Nemáte k dispozícii počítač, aby ste si svoje dobrodružstvo naplánovali vopred? Nerobte si starosti - tie najzábavnejšie kľukaté cesty a stúpanie nájdete aj na svojom zariadení. Vyberte si, ako náročná má byť frekvencia zákrut a kopcovitosť: nízka, stredná alebo vysoká. Navigačné zariadenie ostatnéobstará za vás a vy si tak budete môcť užívať adrenalínovú zábavu.
TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Múdra obrazovka.
Táto dotyková obrazovka ovládateľná v rukaviciach prináša nové úrovne citlivosti. Šikovnu obrazovku zariadenia Rider 550 možno prepínať medzi režimami
pre ľahké a ťažké rukavice podľa toho, čo máte na sebe. Aj keď bude pršať, obrazovka zareaguje na dotyk rýchlo a presne a vy sa môžete sústrediť na jazdu.
Nájdite si na ceste zastávku
Chcete sa niekde zastaviť? Kliknutím na obrazovku nájdete blízke hotely, reštaurácie a ďalšie miesta v okolí. Vďaka viac ako 1 000 predinštalovaným bodom záujmu vhodným pre motocyklistov máte k dispozícii techniku, akú pre dobrodružstvo potrebujete. Máte odvahu pustiť sa do objavovania?
Doživotné svetové mapy
Vyberte si ďalšie dobrodružnú jazdu kdekoľvek na svete. Nech mierite na sever alebo na juh, môžete si nainštalovať a aktualizovať mapy všade vo svete bez príplatku po celú dobu životnosti navigačného zariadenia pre motocykle. Vďaka najnovším mapám budete mať vždy skvelé zážitky z jazdy. Stačí aktualizovať zariadenie TomTom Rider cez počítač.
TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy
Vďaka varovaním na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy budete vedieť, kde ísť opatrne. Predíďte náhlemu brzdeniu a príliš rýchlej jazde na nebezpečných cestách.
Vďaka nepretržitému prísunu informácií budete môcť ísť v pokoji.

Prispôsobte si trasu

Web a aplikácie TomTom MyDrive vám umožní naplánovať
a upraviť vašu dokonalú jazdu. Vyhľadajte a zarezervujte si tie najlepšie hotely a reštaurácie podľa recenzií v službe TripAdvisor a pridajte ich do svojej trasy. Synchronizujte ju so svojím zariadením pomocou Wi-Fi® a môžete vyraziť. Svoju trasu si naplánujte na stránke mydrive.tomtom.com
Zdieľanie súborov cez Bluetooth®
Podeľte sa o svoju cestu cez Bluetooth® s ostatnými vodičmi - ako vyrazíte alebo po ceste, aby boli všetci v obraze. Trasy možno preniesť vo formáte GPX cez Bluetooth®.TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Volanie handsfree
Volajte a prijímajte hovory so smartphonom vo vrecku. Navigačné zariadenie TomTom Rider pre motocykle možné pripojiť k telefónu cez Bluetooth®, takže môžete pri jazde na motocykli
volať cez handsfree
Odolnosť proti počasiu
Odolný dizajn zariadenia TomTom Rider s kovovými hranami zaisťuje odolnosť proti počasiu a odolnosť proti pádu so stupňom krytia IPX7 - pre jazdu za všetkých podmienok. Aj v mokrom počasí je citlivosť dotykovej obrazovky presná a umožní vám ovládanie bez ohľadu na počasie.


Pozícia na výšku
Otočte zariadenie do pozície na výšku a uvidíte ďalšie zákruty, ktoré vás na trase čakajú, takže sa na ne môžete pripraviť. Inovatívny otočný držiak tohto navigačného zariadenia pre motocykle umožňuje jednoduché prepínanie medzi zobrazením na šírku a na výšku. Potom si rýchlo zobrazíte podrobnejšie zobrazenie mapy, aby ste videli, čo vás čaká.
TomTom Rider
Bezplatné plánovanie trás s aplikáciou Tyre Pro ®
Naplánujte si trasu pomocou Tyre Pro ®, interaktívneho softvéru, ktorý pomáha v počítači navrhovať trasy do navigačného zariadenia pre motocykle. A až sa vrátite domov, zaznamenané trasy môžete tiež vyexportovať zo zariadenia do aplikácie Tyre Pro ®, aby ste sa o ne mohli podeliť s priateľmi.
Objavujte ďalšie dobrodružstvo
Objavte najviac adrenalínové exkluzívne nové trasy s najnovším zariadením TomTom Rider s pripojením Wi-Fi®. Doplňte si výlety o kopce a zákruty, synchronizujte je so svojím
zariadením a vyrazte. Ovládajte svoj smartphone hlasom pomocou funkcií Siri a Google Now ™.NOVINKA TomTom Road Trips: Objavte najúžasnejší trasy na svete.
NOVINKA Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi®: Získavajte najnovšie mapy a software pre zariadenie TomTom Rider prostredníctvom zabudovanej Wi-Fi®. Nepotrebujete počítač.
NOVINKA Správy zo smartphonu: Nechajte si čítať správy zo smartphonu nahlas do náhlavnej súpravy.
NOVINKA Kompatibilita s funkciami Siri a Google Now ™ **: Ovládajte svoj smartphone pomocou hlasu,aby ste mohli za jazdy počúvať hudbu, volať, písať správy a mnoho ďalšieho.
NOVINKA Rýchly štvorjadrový procesor: Plánujte trasy rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.


SOFTWARE A SLUŽBY

Kľukaté a kopcovité cesty: Dajte zbohom nudným rovinkám a nájdite si zábavné kľukaté cesty a stúpanie.
Plánovanie motocyklových trás MyDrive: Vytvorte si vlastné zaujímavé trasy v službe MyDrive pomocou výberu úrovne frekvencie zákrut a kopcovitosti.Potom ju bezdrôtovo synchronizovať so svojím zariadením.
Doživotné svetové mapy *: Môžete si bez príplatku nainštalovať a aktualizovať doživotné svetové mapy pre svoje navigačné zariadenie pre motocykle.
Plánovanie okružnej trasy: Nechajte zariadenie TomTom Rider, aby automaticky našlo inú spiatočnú trasu z vášho výletu.
Doživotný prístup k službe TomTom Traffic *: Získajte do svojho navigačného zariadenia pre motocykle doživotné šikovné trasy, vďaka ktorým sa vyhnete aktuálnej prevádzke.
Moje trasy: Ukladajte a upravujte obľúbené trasy v zariadení. Teraz sú ľahkým vyhľadávaním.
Doživotný prístup k službe Rýchlostné radary *: Upozornenie na blížiace sa rýchlostné radary
Štatistika cesty: Pozrite sa, ako dlho ste išli, akú vzdialenosť ste urazili a aké rýchlosti ste dosiahli.
Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy: Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy vám pomôžu jazdiť opatrnejšie.
Záznamy trás: Nahrajte si záznam trasy a zábavu si znovu vychutnajte neskôr.

Oceňovaný HARDWARE

Múdra obrazovka: Táto dotyková obrazovka sa prispôsobí ľahkým aj silným rukaviciam.
Plne interaktívna obrazovka: Pohybom prstov si môžete mapu ľubovoľne posúvať alebo približovať či odďaľovať.
Pozícia na výšku: Otočte zariadenie do pozície na výšku a uvidíte ďalšie zákruty, ktoré vás na trase čakajú.
Odolnosť proti počasiu: Odolnosť proti pádu, prachu a počasiu (IPX7).
Viditeľnosť v slnečnom svetle: Využite ponuku rôznych farieb pre rôznu dennú dobu.
Podpora trasy: Ľahko do svojho zariadenia nahrávajte trasy vo formáte GPX a synchronizujte ich.
Slot na karty SD: Uložte si trasu na kartu SD a podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi.
Batéria
Výdrž batérie: Až 7 hodín prevádzky bez nabíjania

Pripojenie
Bluetooth Audio: Áno - pre volanie handsfree, hlasové pokyny cez náhlavnú súpravu (podpora profilu HS a HFP)
Pripojenie smartphonu: Služby TomTom Traffic, Rýchlostné radary TomTom, MyDrive a QuickGPSFix prostredníctvom pripojenia Bluetooth® vo vašom smartphone
USB: Port micro USB a kábel USB 2.0

Rozmery
Rozmery (Š x V x H): 136,8 x 88,4 x 30,5
Balenie: 280 gramov

Pamäť
Vnútorná pamäť: 16GB
Slot na karty SD: microSD

Držiak
Montáž do vozidla: Upevňovacia súprava RAM - hodí sa takmer pre všetky motocykle

Obrazovka
Typ obrazovky: Kapacitný, na slnku čitateľná obrazovka ovládateľná v rukaviciach
Veľkosť displeja: Dotykový displej s uhlopriečkou 11 cm (4,3 ")
Rozlíšenie obrazovky: 480 x 272 pixelov

Iné
Vodotesný: (IPX7) - chráni pred akýmkoľvek vlhkým či mokrým počasím

Podrobné pokrytie: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko,Luxembursko, Madeira, Malta, Maďarsko, Moldavsko, Monako, Holandsko , Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko,Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko.
Spojovacie komunikácie / vidiek: Bosna a Hercegovina, Macedónska republika,

Informácie o doprave
Podrobné pokrytie dopravy: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Bielorusko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Macedónska republika, Malta , Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko

Pokrytie rýchlostných radarov:
Dostupné pre: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Bielorusko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Macedónska republika, Malta, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko , Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko

Podporované jazyky
Užívateľské rozhranie: Americká angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Estónčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Taliančina, Juhoafrická angličtina, Katalánsky,
Litovčina, Lotyština, Maďarčina, Nórčina, Nemčina, Poľština, Portugalčina, Slovenčina, Slovinčina, Turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Latinská Amerika), Švédčina

Hlasové pokyny: Afrikánčina, Americká angličtina, Arabčina, Austrálska angličtina, Britská angličtina, Bulharčina, Chorvátčina, Dánčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Holandsky (Belgicko), Írska angličtina, Taliančina, Katalánsky, Litovčina, Maďarčina, Nórčina, Novozélandská angličtina, Nemčina , Poľština, Portugalčina, Portugalčina (Brazília), Slovinský, Srbčina, Turečtina,Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Argentína / latinská), Španielsky (Chile), Španielsky (Latinská Amerika), Švédčina

Obsah balenia
- Rider 550
- Držiak na motocykel
- Držiak RAM
- Kábel USB
- Napájací kábel
- Dokumentácia
Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
 
Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
 
- Doživotné svetové mapy
- Doživotný prístup k službe TomTom Traffic
- Úroveň náročnosti jazdy
- Volanie handsfree pomocou Bluetooth a zdieľanie trás
- Citlivosť šikovnej obrazovky na rukavice
- Doživotný prístup k upozorneniam na rýchlostné radary
- Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy

TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Kľukaté cesty
Dajte vedieť nudným rovinkám a nájdite si zábavné kľukaté cesty. Vyberte si náročnosť trasy a zvyšok za vás vyberie naše navigačné zariadenie pre motocykle.
Môžete si vybrať tri úrovne kľukatosti: nízku, strednú a vysokú. Zariadenie TomTom Rider vám pomôže nájsť jazdy plné adrenalínu, ktoré pre vás budú ako stvorené.
Kopcovité cesty
zostaňte na úrovni hladiny mora alebo začnite stúpať. Vyberte si počet stúpania a klesanie v danej jazde, aby ste sa stále cítili pohodlne a iste.
Vyberte si z troch úrovní kopcovitosti: nízke, stredné alebo vysoké. Teraz je na vás, či začnete stúpať. Ako vysoko si trúfnete?
Zvoľte si výzvu
Nemáte k dispozícii počítač, aby ste si svoje dobrodružstvo naplánovali vopred? Nerobte si starosti - tie najzábavnejšie kľukaté cesty a stúpanie nájdete aj na svojom zariadení. Vyberte si, ako náročná má byť frekvencia zákrut a kopcovitosť: nízka, stredná alebo vysoká. Navigačné zariadenie ostatnéobstará za vás a vy si tak budete môcť užívať adrenalínovú zábavu.
TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Múdra obrazovka.
Táto dotyková obrazovka ovládateľná v rukaviciach prináša nové úrovne citlivosti. Šikovnu obrazovku zariadenia Rider 550 možno prepínať medzi režimami
pre ľahké a ťažké rukavice podľa toho, čo máte na sebe. Aj keď bude pršať, obrazovka zareaguje na dotyk rýchlo a presne a vy sa môžete sústrediť na jazdu.
Nájdite si na ceste zastávku
Chcete sa niekde zastaviť? Kliknutím na obrazovku nájdete blízke hotely, reštaurácie a ďalšie miesta v okolí. Vďaka viac ako 1 000 predinštalovaným bodom záujmu vhodným pre motocyklistov máte k dispozícii techniku, akú pre dobrodružstvo potrebujete. Máte odvahu pustiť sa do objavovania?
Doživotné svetové mapy
Vyberte si ďalšie dobrodružnú jazdu kdekoľvek na svete. Nech mierite na sever alebo na juh, môžete si nainštalovať a aktualizovať mapy všade vo svete bez príplatku po celú dobu životnosti navigačného zariadenia pre motocykle. Vďaka najnovším mapám budete mať vždy skvelé zážitky z jazdy. Stačí aktualizovať zariadenie TomTom Rider cez počítač.
TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy
Vďaka varovaním na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy budete vedieť, kde ísť opatrne. Predíďte náhlemu brzdeniu a príliš rýchlej jazde na nebezpečných cestách.
Vďaka nepretržitému prísunu informácií budete môcť ísť v pokoji.

Prispôsobte si trasu

Web a aplikácie TomTom MyDrive vám umožní naplánovať
a upraviť vašu dokonalú jazdu. Vyhľadajte a zarezervujte si tie najlepšie hotely a reštaurácie podľa recenzií v službe TripAdvisor a pridajte ich do svojej trasy. Synchronizujte ju so svojím zariadením pomocou Wi-Fi® a môžete vyraziť. Svoju trasu si naplánujte na stránke mydrive.tomtom.com
Zdieľanie súborov cez Bluetooth®
Podeľte sa o svoju cestu cez Bluetooth® s ostatnými vodičmi - ako vyrazíte alebo po ceste, aby boli všetci v obraze. Trasy možno preniesť vo formáte GPX cez Bluetooth®.TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
TomTom Rider TomTom Rider TomTom Rider
Volanie handsfree
Volajte a prijímajte hovory so smartphonom vo vrecku. Navigačné zariadenie TomTom Rider pre motocykle možné pripojiť k telefónu cez Bluetooth®, takže môžete pri jazde na motocykli
volať cez handsfree
Odolnosť proti počasiu
Odolný dizajn zariadenia TomTom Rider s kovovými hranami zaisťuje odolnosť proti počasiu a odolnosť proti pádu so stupňom krytia IPX7 - pre jazdu za všetkých podmienok. Aj v mokrom počasí je citlivosť dotykovej obrazovky presná a umožní vám ovládanie bez ohľadu na počasie.


Pozícia na výšku
Otočte zariadenie do pozície na výšku a uvidíte ďalšie zákruty, ktoré vás na trase čakajú, takže sa na ne môžete pripraviť. Inovatívny otočný držiak tohto navigačného zariadenia pre motocykle umožňuje jednoduché prepínanie medzi zobrazením na šírku a na výšku. Potom si rýchlo zobrazíte podrobnejšie zobrazenie mapy, aby ste videli, čo vás čaká.
TomTom Rider
Bezplatné plánovanie trás s aplikáciou Tyre Pro ®
Naplánujte si trasu pomocou Tyre Pro ®, interaktívneho softvéru, ktorý pomáha v počítači navrhovať trasy do navigačného zariadenia pre motocykle. A až sa vrátite domov, zaznamenané trasy môžete tiež vyexportovať zo zariadenia do aplikácie Tyre Pro ®, aby ste sa o ne mohli podeliť s priateľmi.
Objavujte ďalšie dobrodružstvo
Objavte najviac adrenalínové exkluzívne nové trasy s najnovším zariadením TomTom Rider s pripojením Wi-Fi®. Doplňte si výlety o kopce a zákruty, synchronizujte je so svojím
zariadením a vyrazte. Ovládajte svoj smartphone hlasom pomocou funkcií Siri a Google Now ™.NOVINKA TomTom Road Trips: Objavte najúžasnejší trasy na svete.
NOVINKA Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi®: Získavajte najnovšie mapy a software pre zariadenie TomTom Rider prostredníctvom zabudovanej Wi-Fi®. Nepotrebujete počítač.
NOVINKA Správy zo smartphonu: Nechajte si čítať správy zo smartphonu nahlas do náhlavnej súpravy.
NOVINKA Kompatibilita s funkciami Siri a Google Now ™ **: Ovládajte svoj smartphone pomocou hlasu,aby ste mohli za jazdy počúvať hudbu, volať, písať správy a mnoho ďalšieho.
NOVINKA Rýchly štvorjadrový procesor: Plánujte trasy rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.


SOFTWARE A SLUŽBY

Kľukaté a kopcovité cesty: Dajte zbohom nudným rovinkám a nájdite si zábavné kľukaté cesty a stúpanie.
Plánovanie motocyklových trás MyDrive: Vytvorte si vlastné zaujímavé trasy v službe MyDrive pomocou výberu úrovne frekvencie zákrut a kopcovitosti.Potom ju bezdrôtovo synchronizovať so svojím zariadením.
Doživotné svetové mapy *: Môžete si bez príplatku nainštalovať a aktualizovať doživotné svetové mapy pre svoje navigačné zariadenie pre motocykle.
Plánovanie okružnej trasy: Nechajte zariadenie TomTom Rider, aby automaticky našlo inú spiatočnú trasu z vášho výletu.
Doživotný prístup k službe TomTom Traffic *: Získajte do svojho navigačného zariadenia pre motocykle doživotné šikovné trasy, vďaka ktorým sa vyhnete aktuálnej prevádzke.
Moje trasy: Ukladajte a upravujte obľúbené trasy v zariadení. Teraz sú ľahkým vyhľadávaním.
Doživotný prístup k službe Rýchlostné radary *: Upozornenie na blížiace sa rýchlostné radary
Štatistika cesty: Pozrite sa, ako dlho ste išli, akú vzdialenosť ste urazili a aké rýchlosti ste dosiahli.
Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy: Varovanie na miesta častých nehôd a koniec dopravnej zápchy vám pomôžu jazdiť opatrnejšie.
Záznamy trás: Nahrajte si záznam trasy a zábavu si znovu vychutnajte neskôr.

Oceňovaný HARDWARE

Múdra obrazovka: Táto dotyková obrazovka sa prispôsobí ľahkým aj silným rukaviciam.
Plne interaktívna obrazovka: Pohybom prstov si môžete mapu ľubovoľne posúvať alebo približovať či odďaľovať.
Pozícia na výšku: Otočte zariadenie do pozície na výšku a uvidíte ďalšie zákruty, ktoré vás na trase čakajú.
Odolnosť proti počasiu: Odolnosť proti pádu, prachu a počasiu (IPX7).
Viditeľnosť v slnečnom svetle: Využite ponuku rôznych farieb pre rôznu dennú dobu.
Podpora trasy: Ľahko do svojho zariadenia nahrávajte trasy vo formáte GPX a synchronizujte ich.
Slot na karty SD: Uložte si trasu na kartu SD a podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi.
Batéria
Výdrž batérie: Až 7 hodín prevádzky bez nabíjania

Pripojenie
Bluetooth Audio: Áno - pre volanie handsfree, hlasové pokyny cez náhlavnú súpravu (podpora profilu HS a HFP)
Pripojenie smartphonu: Služby TomTom Traffic, Rýchlostné radary TomTom, MyDrive a QuickGPSFix prostredníctvom pripojenia Bluetooth® vo vašom smartphone
USB: Port micro USB a kábel USB 2.0

Rozmery
Rozmery (Š x V x H): 136,8 x 88,4 x 30,5
Balenie: 280 gramov

Pamäť
Vnútorná pamäť: 16GB
Slot na karty SD: microSD

Držiak
Montáž do vozidla: Upevňovacia súprava RAM - hodí sa takmer pre všetky motocykle

Obrazovka
Typ obrazovky: Kapacitný, na slnku čitateľná obrazovka ovládateľná v rukaviciach
Veľkosť displeja: Dotykový displej s uhlopriečkou 11 cm (4,3 ")
Rozlíšenie obrazovky: 480 x 272 pixelov

Iné
Vodotesný: (IPX7) - chráni pred akýmkoľvek vlhkým či mokrým počasím

Podrobné pokrytie: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko,Luxembursko, Madeira, Malta, Maďarsko, Moldavsko, Monako, Holandsko , Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko,Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko.
Spojovacie komunikácie / vidiek: Bosna a Hercegovina, Macedónska republika,

Informácie o doprave
Podrobné pokrytie dopravy: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Bielorusko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Macedónska republika, Malta , Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko

Pokrytie rýchlostných radarov:
Dostupné pre: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Bielorusko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Macedónska republika, Malta, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko , Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko

Podporované jazyky
Užívateľské rozhranie: Americká angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Estónčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Taliančina, Juhoafrická angličtina, Katalánsky,
Litovčina, Lotyština, Maďarčina, Nórčina, Nemčina, Poľština, Portugalčina, Slovenčina, Slovinčina, Turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Latinská Amerika), Švédčina

Hlasové pokyny: Afrikánčina, Americká angličtina, Arabčina, Austrálska angličtina, Britská angličtina, Bulharčina, Chorvátčina, Dánčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Holandsky (Belgicko), Írska angličtina, Taliančina, Katalánsky, Litovčina, Maďarčina, Nórčina, Novozélandská angličtina, Nemčina , Poľština, Portugalčina, Portugalčina (Brazília), Slovinský, Srbčina, Turečtina,Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Argentína / latinská), Španielsky (Chile), Španielsky (Latinská Amerika), Švédčina

Obsah balenia
- Rider 550
- Držiak na motocykel
- Držiak RAM
- Kábel USB
- Napájací kábel
- Dokumentácia
Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
 
Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.