Trendy Bývanie

Trendy Bývanie

Magazín TRENDY BÝVANIE predstavuje trendový i nadčasový interiérový dizajn, svetovú i domácu architektúru, zdravé, ekologické a úsporné bývanie,najnovšie stavebné technológie, jedinečný prehľad realít a skvosty slovenských developerov. Prináša pohľad na tvorivú prácu dizajnérov interiéru, skla, šperkov, módy i najmodernejšie techniky.
JBL Bar 5.1: Pre impozantný filmový a hudobný zážitok
3993

JBL Bar 5.1: Pre impozantný filmový a hudobný zážitok

Milujete pozeranie filmov v kine nielen vďaka širokouhlému vysoko kvalitnému obrazu, ale tiež kvôli skvelému priestorovému zvuku, ktorý vás maximálne vtiahne do deja? Čo tak si takýto pohlcujúci zvuk dopriať v pohodlí svojej domácnosti? Bez náročnej techniky a zbytočnej kabeláže! Siahnite po novinke od značky JBL a už nikdy nebudete sklamaný z filmu kvôli nekvalitnému zvuku!
... čítaj viac
Užite si leto so skutočným zvukom kdekoľvek
3474

Užite si leto so skutočným zvukom kdekoľvek

Leto je v plnom prúde a s ním aj obdobie stanovačiek, grilovačiek, párty a užívania si slnka, vody a života. Nič nedoplní letnú atmosféru plnú zábavy a radosti tak ako obľúbená hudba. S novými prenosnými bezdrôtovými reproduktormi si ju môžete vypočuť naozaj kdekoľvek v dokonalej čistej kvalite, pričom oba poslúžia aj ako power bank pre váš smartfón či tablet.
... čítaj viac
Za málo peňazí veľa muziky
3888

Za málo peňazí veľa muziky

Patríte k fanúšikom Hi-Fi, ktorí majú radi kvalitnú techniku, pritom však uvážlivo nakladajú s peniazmi a nie sú ochotní platiť „príplatok za logo“, ktorý je u niektorých značiek súčasťou marketingovej stratégie? Reproduktory JBL Arena sú potom pre vás ako stvorené. Spoločnosť JBL, člen skupiny Harman International Industries, pritom patrí k zavedeným a uznávaným výrobcom špičkovej audiotechniky.
... čítaj viac