Vendula Vrablová

Vendula Vrablová

Vendi tráví hodně času doma nebo v kanceláři, proto je ráda za každou venkovní aktivitu, kterou může provozovat v okolí svého bydliště. V poslední době ji nadchnul běh, a jelikož je od přírody velmi soutěživá, ráda překonává své limity a nejrůznější druhy výzev. Po náročném dni ji nejčastěji potkáte v dobré kavárně u oblíbené knihy a voňavé kávy.
Svet podľa Carrie Kirsten otázky na telo pre jednu z úspešných Youtuberiek v Českej republike!
13772

Svet podľa Carrie Kirsten otázky na telo pre jednu z úspešných Youtuberiek v Českej republike!

Carrie Kirsten, vlastným menom Carly Kirstenová, je známou tvárou českej a slovenskej Youtube scény. Sedemnásťročná vychádzajúca hviezdička, ktorej videá sleduje viac, než 45 000 odberateľov, sa medzi svojimi rovesníkmi teší značnej popularite. Tiež táto študentka jedného pražského gymnázia s česko-španielskymi koreňmi, bola jednou z hviezd historicky prvého českého BeautyConu, o ktorom sme vám nedávno priniesli unikátnu reportáž. Nedalo nám to, využili sme situáciu a podrobili ju dôkladnému výsluchu! Má Carrie nejakú známosť? Ako to má s neverou, aký typ mužov ju dokáže dostať do varu a čo musíte urobiť, aby s vami išla na rande? Odpovede na všetky tieto a veľa ďalších otázok sú súčasťou nasledujúcich riadkov!
... čítaj viac
5 tipů pro metrosexuály: jak vypadat stylově během chvíle  +  interview s youtubery Frescoot official a Danny z TVTwixx
5145

5 tipů pro metrosexuály: jak vypadat stylově během chvíle + interview s youtubery Frescoot official a Danny z TVTwixx

Ohledně slova „metrosexuál“ panuje v naší společnost poněkud negativní názor. Co si pod tímto pojmem představíte? Někoho, kdo o sebe dbá s až nepřiměřenou zarputilostí? Muže s homosexuální orientací nebo jen člověka, který úpravou zevnějšku tráví více času, nežli jeho vrstevníci? Ať už jsou vaše názory jakékoli, obecné definice metrosexuála charakterizují jako člověka, který péči o svůj zevnějšek věnuje velké množství času, ale i finančních prostředků.
... čítaj viac
Recenzia Remington na vlastnej tvári: vyberáme holiaci strojček novej generácie
3847

Recenzia Remington na vlastnej tvári: vyberáme holiaci strojček novej generácie

Páni, ruku na srdce – kto z vás pravidelne nepreklína porast na svojej tvári a nutnosť jej pravidelnej údržby? Iste nám dáte za pravdu, že len v máloktorej situácii vám odumrie toľko nervových buniek a vlákien, ako práve pri úprave svojho zovňajška. Ale na vašu obranu – vybrať si kvalitný holiaci strojček nie je v dnešnej dobe ani trochu jednoduché. Napriek tomu, že je ponuka naozaj bohatá, čas od času sa môžete stretnúť s výrobkom, ktorý si označenie „holiaci strojček“ zaslúžil úplne neoprávnene. Preto sme rozhodili siete a pod hrozbou (krutej a mučivej smrti) donútili našich kolegov k testovaniu troch holiacich strojčekov od spoločnosti Remington. Ako toto testovanie dopadlo? Dozviete sa v našej rozsiahlej recenzii!
... čítaj viac
Zažila som historicky prvý český BeautyCon na vlastnej koži a prinášam vám unikátnu reportáž o vznikajúcom fenoméne
3586

Zažila som historicky prvý český BeautyCon na vlastnej koži a prinášam vám unikátnu reportáž o vznikajúcom fenoméne

30. mája 2015, 10 hodín ráno, pražské štúdio Pozitív a hlúčik netrpezlivo postávajúcich slečien. Tak  takto nejako začal historicky prvý český BeautyCon – unikátna udalosť, ktorá má na svete nevídanú obľubu. Youtube aj sociálne siete pár dni pred konaním tejto udalosti  zahltila výzva známej Youtuberky Carrie Kirsten a jej kolegyne Meshi, ktorá je vo svete pomerne čerstvým nováčikom, ktorý si však veľmi rýchlo buduje silnú základňu fanúšikov a odberateľov. Vo svojom videu fanúšikom obe Youtuberky odhalili starostlivo utajované tajomstvo, vyzvali ich k spolupráci na unikátnom projekte a návšteve stovežatej matičky Prahy s prísľubom šokujúcej zmeny vizáže. Ako akcia nakoniec dopadla? Neprestávajte čítať nasledujúce riadky a dozviete sa to!
... čítaj viac
12 triumfů v rukou legendárních výrobců auto-rádií aneb s čím se u „no name“ výrobků zaručeně nesetkáte
2641

12 triumfů v rukou legendárních výrobců auto-rádií aneb s čím se u „no name“ výrobků zaručeně nesetkáte

Jak vypadá vaše cesta do práce? V polospánku najdete na parkovišti svého plechového miláčka, uchýlíte se do jeho útrob a takřka poslepu nahmatáte onu magickou krabičku, do níž vkládáte nemalé naděje. Zvuky, jež vyluzuje, vás dokáží probrat, pořádně nakopnout, ale třeba i motivovat před důležitou pracovní poradou. Tušíte, o čem je řeč? Máte-li na jazyku „autorádio“, pak je váš odhad a úsudek stoprocentně správný!
... čítaj viac
Smoothies boom: nestíhate? Nemáte čas? Pripravte si smoothie „to go“!
2957

Smoothies boom: nestíhate? Nemáte čas? Pripravte si smoothie „to go“!

Poznáme to všetci. Otrasný zvuk budíka, rýchla návšteva kúpeľne v polospánku a útek na metro či parkovisko. O raňajkách doma ani nezakopneme a žalúdok sa o svoj prídel začne hlásiť už v metre, alebo najneskôr po príchode do práce. Na stole máme zvyšok vody od včerajška a v kuchyni zabudnutý hrnček od kávy. Po jedle samozrejme ani pamiatky.
... čítaj viac
Recenzia Remington IPL: Konečne bezbolestná epilácia s viditeľnými výsledkami
11666

Recenzia Remington IPL: Konečne bezbolestná epilácia s viditeľnými výsledkami

Vonkajšie teploty sa zvyšujú a to neodmysliteľne vedie k skracovaniu dámskych sukní a odhaľovaniu kolien. Ktoré dievča či žena aspoň občas nezatúži mať nohy hodné prehliadkových mol? A koľko z nás sa dennodenne trápi s ostrými žiletkami a penou na holenie v snahe sa obdivovaným nohám modeliek aspoň trošku priblížiť? Dámy, vyhoďte žiletky, zabudnite na bolestivé vytrhávanie chĺpkov a zoznámte sa s absolútnym favoritom vo svete IPL epilácie, ktorý nesie názov Remington IPL6500 i-Light Pro. Dosť bolo otravného holenia a vytrhávania, svetlo sveta uzrel ultra moderný vynález, ktorý prepíše budúcnosť epilácie! Poďte sa s týmto moderným IPL spoločníkom detailne zoznámiť a zamilujte sa ešte dnes!
... čítaj viac
Lungo: slabší šálek větší kávy
6494

Lungo: slabší šálek větší kávy

V dnešní hektické době stále někam spěcháme, myslíme na hromady úkolů a jsme pod neustálým tlakem. Mnohdy nemáme dostatek volného času a potýkáme se s vyčerpáním. Je to daň za relativní blahobyt, ve kterém žijeme. Proto není divu, že lidstvo konzumuje obrovské množství kofeinu a mnozí si bez povzbuzujícího šálku kávy snad ani nový den nedokáží představit. Vstříc nám vychází tradiční espresso, které na dva loky „kopneme“ a můžeme pokračovat ve svých povinnostech. O to vzácnější budiž chvíle, kdy si můžeme chuť kávy vychutnat v klidu a v okruhu přátel. Proto si společně s námi nabídněte lungo, prosím.
... čítaj viac
Revoluce v grilování aneb jde to i jinak:  bez ohně, bez námahy, bez tuku a s pomocníky!
2865

Revoluce v grilování aneb jde to i jinak: bez ohně, bez námahy, bez tuku a s pomocníky!

Venkovní teploty posledních dnů jsou předzvěstí počátku letní sezóny, s níž je neodmyslitelně spojeno pohodové posezení na zahrádce v okruhu rodiny či přátel u křupavého grilovaného masíčka, piva nebo oblíbeného vínka. Pokud i vy netrpělivě vyčkáváte na počátek grilovací sezóny nebo jste dokonce již zazimovaný gril vytáhli, pak nám dáte jistě za pravdu, že chuť grilovaného masa a zeleniny, případně ovoce je jednoduše neodolatelná. Víte ale, že díky domácím kontaktním grilům se nemusíte ohlížet na rozmary počasí či venkovní teploty a oblíbenou grilovanou pochoutku si připravit během několika mála minut pěkně v pohodlí svého domova? A víte taky, že taková večeře připravená dle základních grilovacích zásad je mnohdy lepší, než klasický chleba s máslem? Pojďme se společně podívat, jak si připravit grilované pochoutky bez rizika a během několika mála minut. Těšit se můžete nejen na praktické rady, ale také několik chutných, rychlých a dietních receptů.
... čítaj viac
Legendárne značky - Russell Hobbs - časť. 8
3689

Legendárne značky - Russell Hobbs - časť. 8

Ak spomeniete pred akýmkoľvek Britom značku Russell Hobbs, okamžite sa mu rozžiaria oči a jeho chuťové poháriky zažijú veľmi príjemné déjà vu. Prečo? Táto značka je totiž synonymom vysoko funkčných a dizajnových kuchynských spotrebičov tej najvyššej kvality. Počas doby svojho vzniku sa navyše môže pochváliť hneď niekoľkými prvenstvami, v ktorých  spotrebiče skoršej nadčasovej doby, v kombinácií s inováciami,  uľahčujú život miliónom ľuďom na celom svete. Ale pekne poporiadku. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa uniesť jedinečným príbehom, na ktorého počiatku stál veľký sen a možno až príliš trúfalý nápad.
... čítaj viac
Geniálny multicooker: môžete variť, piecť aj smažiť v jedinom hrnci
3710

Geniálny multicooker: môžete variť, piecť aj smažiť v jedinom hrnci

S najväčšou pravdepodobnosťou to poznáme všetci. V snahe vykúzliť požívateľný obed nám po tomto heroickom výkone na kuchynskej linke zostane hromada pripečených hrncov, mastných pekáčov, tanierikov, ulepených naberačiek, miešačiek, varešiek, hrnčekov a v neposlednej rade tiež špinavých príborov. A aby toho nebolo málo, linku zdobí aj nejeden kuchynský robot zababraný zemiakovou kašou, ponorný mixér so zvyškami dyňovej polievky a domáca pekáreň, v ktorej útrobách sa „skvie“ nalepené cesto. Pôžitok z dokonalého obeda je rázom preč, ako náhle máme takúto spúšť upratať.
... čítaj viac